PSU'dan ses geliyor

Semih.h

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar. 300W Power'ım var sisteme gayet yetiyor yalnız şimdi bir ses gelmeye başladı. Kasayı açınca daha önce de Power'dan ses gelidğinde bozulmuştu değiştirmiştim yalnız bu seferki cızırtı falan değil de tık tık tık Ti Ti Ti Ti diye. Sanki fanda bir bilye var o sağ sola tık tık diye vuruyormuş gibi bir ses geliyor. Power iyi marka değil ucuz Power'lardan ve geçen sene sıfır almıştım 100TL'ye. Bu niye olur ve nasıl düzelir?
Power kasanın altına denk geliyor ve fanına 2 3 damla yağ damlatsam düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar. 300W Power'ım var sisteme gayet yetiyor yalnız şimdi bir ses gelmeye başladı. Kasayı açınca daha önce de Power'dan ses gelidğinde bozulmuştu değiştirmiştim yalnız bu seferki cızırtı falan değil de tık tık tık Ti Ti Ti Ti diye. Sanki fanda bir bilye var o sağ sola tık tık diye vuruyormuş gibi bir ses geliyor. Power iyi marka değil ucuz Power'lardan ve geçen sene sıfır almıştım 100TL'ye. Bu niye olur ve nasıl düzelir?
Power kasanın altına denk geliyor ve fanına 2 3 damla yağ damlatsam düzelir mi?

Ucuz PSU'ların genelde fan göbeği dağılıp bu sesi yapıyor.
Yağ damlatın bir süre sesi keser ama her şekilde fanın değişmesi gerekiyor.

Ucuz PSU'ların genelde fan göbeği dağılıp bu sesi yapıyor.
Yağ damlatın bir süre sesi keser ama her şekilde fanın değişmesi gerekiyor.
bilgisayarı açık bırakıp gitmiştim 1 saat oldu ses kesilmiş devam ederse yağlarım. yardımın için teşekkür ederim
t
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
eyv aga

Yeni konular

Geri
Yukarı