PSU'dan ses geliyor

Necroly

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir hafta önce hazır sistem aldım fakat PSU veya ekran kartı tam anlayamadım. Şöyle garip bir ses alıyorum ama kulağımı kasaya yaklaştırınca sesin daha çok aşağı taraftan (PSU'ya yakın) çıktığını fark ettim. Bu ses kullanımıma engel mi ileride sorunlara yol açar mı bilen biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim. İyi akşamlar. Video linkini etiketliyorum sesi açınca rahatlıkla duyabilirsiniz telefonum biraz gidik:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarı açınca bu ses çıkmaya başlıyor ta ki kapatana kadar. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bir hafta önce hazır sistem aldım fakat PSU veya ekran kartı tam anlayamadım. Şöyle garip bir ses alıyorum ama kulağımı kasaya yaklaştırınca sesin daha çok aşağı taraftan (PSU'ya yakın) çıktığını fark ettim. Bu ses kullanımıma engel mi ileride sorunlara yol açar mı bilen biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim. İyi akşamlar. Video linkini etiketliyorum sesi açınca rahatlıkla duyabilirsiniz telefonum biraz gidik:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yükte artma gibi sorunlar yaşıyor musunuz?
Coil Whine gibi gelmedi coil whine genelde cızırtı tınn gibi sesleree ortaya çıkıyor

Yok yükte hiç denemedim hocam pek bilmiyorum yüke falan nasıl sokacağımı geri kaldım o konuda elimden bir şey de gelmiyorum maalesef sistem yeni :(

Hocam bir oyun açın sistemi boştaki yükten daha fazla bir yüke sokmuş olacaksınız.
Tabii bunu isterseniz deneyin çünkü şu an yeni alınmış bir malın endişesi var sizi anlıyorum

Araya bir yere kablo veya bir parça girmiştir kasayı zedelemeden bir tane koy düzelir.

Yok yükte hiç denemedim hocam pek bilmiyorum yüke felan nasıl sokacağımı geri kaldım o konuda elimden birşey de gelmiyorum malesef sistem yeni :(
Bir de arkadaşlar içini açın gibi şeyler söylemişler.
İçini açtığınızda garanti bandrolu gibi şeylerin çıkarıldığını,söküldüğünü,yırtıldığını teknik servis çok rahat anlar. O yüzden kendi başınıza bir şey denemeyin
Garantisi varsa garantiye gönderin onlar halletsin

Geri
Yukarı