PSU'suz kasa tavsiyesi

Bütçe
2000 TL

TahirÖztürk

Hectopat
Merhaba, ikinci bir sistem topladığım için şu anki kasamı kullanacağım ve şu anki sistemim için yeni bir kasa arayışındayım F/P olarak güzel mesh bir kasa arıyorum, önerilerinizi bekliyorum.

Şu anki sistemim;

1700847207189.png

Son düzenleme:

Her yerinden hava alır büyük bir kasadır.

360mm sıvı soğutman varsa almanı önermem.

Hocam kendim kullanıyorum çok memnunum. Kontrolcüsü var ve önde bulunan 20cm fan içeri muazzam hava basıyor. Ben üst tarafa 2 adet egzoz fan taktım. Ayrıca fanlar ARGB destekli. Kendim Aura Sync ile kullanıyorum.

Hocam kendim kullanıyorum çok memnunum. Kontrolcüsü var ve önde bulunan 20cm fan içeri muazzam hava basıyor. Ben üst tarafa 2 adet egzoz fan taktım. Ayrıca fanlar ARGB destekli. Kendim Aura Sync ile kullanıyorum.
Kasayı beğendim, fakat n11, trendyol, hepsiburada, amazon, çiçeksepeti sitelerinden almam gerek. Nays ile ödeyerek 200tl indirim almak istiyorum, farklı siteden almam halinde bütçemi biraz aşıyor.

Kasayı beğendim, fakat N11, Trendyol, Hepsiburada, Amazon, Çiçeksepeti sitelerinden almam gerek. Nays ile ödeyerek 200TL indirim almak istiyorum, farklı siteden almam halinde bütçemi biraz aşıyor.

Hocam Akakçe'de baktığım zaman HB ve N11 yerlerinde kasa ekstra 500-600₺ daha pahalı. Trendyol'da 2699₺.yine de siz bilirsiniz. Tavsiye ederim. Üstte atılan MSI kasasıda iyidir.

Geri
Yukarı