Pt.com'dan alınan iPad'din sipariş durumunda ''BELGE/BİLGİ bekleniyor'' yazısı çıkıyor

kureklahmacuq

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 2 gün önce pt.comdan iPad almıştım. Öğrenci indirimiyle sadece belge olan öğrenci belgemi çekip attım e-Devlet'ten olanını atmadım bugün sipariş durumuma baktığımda BELGE/BİLGİ bekleniyor dedi. Sebebi nedir aramaya çalıştım fakat çalışma saatleri dışındaydı. Yaşım 17 öğrenci indirimi falan buna hakkım var mı?

1707426433280.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, 2 gün önce pt.comdan iPad almıştım. Öğrenci indirimiyle sadece belge olan öğrenci belgemi çekip attım e-Devlet'ten olanını atmadım bugün sipariş durumuma baktığımda BELGE/BİLGİ bekleniyor dedi. Sebebi nedir aramaya çalıştım fakat çalışma saatleri dışındaydı. Yaşım 17 öğrenci indirimi falan buna hakkım var mı?

Eki Görüntüle 2111141

Mail adreslerine mail atıp e-Devlet'ten çıkarılan belgeyi göndermen gerekip gerekmediğini sorabilirsin.

İletişim bilgileri ;

Pozitif Merkez​

Gürsel Mah. Nurtaç Cad. No:13 K:1
Makrom Plaza Kağıthane - İstanbul
Tel: 0212 210 04 44
Email:[email protected]

Telefonla da arayabilirsin.

Mail adreslerine mail atıp e-Devlet'ten çıkarılan belgeyi göndermen gerekip gerekmediğini sorabilirsin.

İletişim bilgileri;

pozitif merkez​

Gürsel mAh. Nurtaç CAD. No: 13 k: 1
Makrom plaza Kağıthane - İstanbul.
Tel: 0212 210 04 44.
Email:[email protected]

Telefonla da arayabilirsin.

Vallahi biraz canımı sıktı bu olay biraz daha bekleyeceğim sanırım ürünümün gelmesi için. Yarın bir arayayım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı