PTD bilişim güvenilir mi?

LoVerPC

Picopat
Yer
Uzay Boşluğu, Kuasar merkezine 50 ışık yılı mesafe
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa duydum. Ama ellerindeki stokları eritmek için böyle bir fiyat koymuş olabilirler. Ayrıca Akakçe üzerinden sattıkları için sorun olacağını zannetmiyorum. Paranız Akakçe’de olacak.

Bakın. Böyle sitelerden alışveriş yapılmaz diyoruz biz sosyal olarak. Bilindik yerlerden ve bir sıkıntı olursa konuşabileceğiniz yerlerden alışveriş yapın diyoruz. Yani aradaki fark çok fazla olunca dolandırılabiliyorsunuz. Yani, İncehesap, İtopya ve ne kadar pahalı olsa da Vatan gibi yerlerden alışveriş yapın. Çünkü sizi insanlar dolandırdığı an bir daha o siteden kimseyle görüşemiyorsunuz. Lütfen dikkat edin. Akakçe "böyle sitelere" girmez. Ben satıcı hakkında dedim.
Not: Biraz sert olmuş gibi. Sert konuşmak istemedim. Hatam varsa affola. :)

Bakın. Böyle sitelerden alışveriş yapılmaz diyoruz biz sosyal olarak. Bilindik yerlerden ve bir sıkıntı olursa konuşabileceğiniz yerlerden alışveriş yapın diyoruz. Yani aradaki fark çok fazla olunca dolandırılabiliyorsunuz. Yani, İncehesap, İtopya ve ne kadar pahalı olsa da Vatan gibi yerlerden alışveriş yapın. Çünkü sizi insanlar dolandırdığı an bir daha o siteden kimseyle görüşemiyorsunuz. Lütfen dikkat edin. Akakçe "böyle sitelere" girmez. Ben satıcı hakkında dedim.
Not: Biraz sert olmuş gibi. Sert konuşmak istemedim. Hatam varsa affola. :)
Hocam işte belli bütçe sınırı olunca 200 lira eklemenin bile ne kadar değişim yapacağını sorguluyor insan.

Geri
Yukarı