PTM 7958sp kaç gramlık alınmalı?

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
@gen2 hocam merhabalar. PTM 7958sp alacağım, kaç gramlık almalıyım stok yapmayı düşünüyorum da 2-3 yıllık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Raf omru uzun bir macun degil. Stok yapmaya da gerek yok zaten sadece 1 kere uygulaman gerekiyor laptop omru boyunca.
Benim laptobum biraz sancılı bi cihaz hocam Asus TUF Gaming kullanıyorum da. Çok çektirdi... PTM7950'yi bile en az 6-7 kez uyguladım. Bi tutuyor bir tutmuyor...

Raf omru uzun bir macun degil. Stok yapmaya da gerek yok zaten sadece 1 kere uygulaman gerekiyor laptop omru boyunca.
Hocam peki bir şey daha sorsam. TG PP-10 macunu işlemciyle ekran kartına da kullansak ne olur bir fikriniz var mı? Yani silikon bir macun bu. pumpout olması daha zor değil mi? İletkenlik değeri de 10, gayet yüksek. Ne diyorsunuz bu işe? Denenmeli mi sizce?

Son düzenleme:
Oncekilerle duzelmediyse duzelecegini sanmiyorum.
PTM7950 çok az kaldı zaten elimde. En son onu 9 ay falan kullanmıştım sıcaklıklar 84 civarına çıkıyordu değiştiresim geldi değiştirdim.

Oncekilerle duzelmediyse duzelecegini sanmiyorum.

Hocam burada ürün açıklama kısmında ürünün uygulama videosu var ama o videodaki ürün çok sıvı. Zaten açıklamada Çince bir yazı var çevirdiğinizde sürerken acele edin, çözücü hızlıca buharlaşacaktır diyor. Ama YouTube'daki 7958sp ile ilgili videolarda şırıngadan bile zorla çıkıyor macun. O kadar sıvı değil. Siz aldınız mı kullandınız mı kendiniz bu 7958'i? Nasıl bir şey? Uygularken nasıl yapmalıyız?

Son düzenleme:
PTM7950 çok az kaldı zaten elimde. En son onu 9 ay falan kullanmıştım sıcaklıklar 84 civarına çıkıyordu değiştiresim geldi değiştirdim.

Hocam burada ürün açıklama kısmında ürünün uygulama videosu var ama o videodaki ürün çok sıvı. Zaten açıklamada Çince bir yazı var çevirdiğinizde sürerken acele edin, çözücü hızlıca buharlaşacaktır diyor. Ama YouTube'daki 7958sp ile ilgili videolarda şırıngadan bile zorla çıkıyor macun. O kadar sıvı değil. Siz aldınız mı kullandınız mı kendiniz bu 7958'i? Nasıl bir şey? Uygularken nasıl yapmalıyız?
O aldigin macunun rafta ne kadar kaldigina bagli normal macunlar gibi uygulayacaksin hemen sertlesmiyor.

O aldigin macunun rafta ne kadar kaldigina bagli normal macunlar gibi uygulayacaksin hemen sertlesmiyor.
Peki kalınlık olarak ne kadar sürmem lazım, gerçi zaten bloğu koyunca fazlasını dışarı atacaktır muhtemelen ama yine de sorayım dedim. Çünkü macun formunda bir şeyi ilk defa uygulayacağım. Pad olan 7950'yi uyguladım daha önce.

Geri
Yukarı