PTM 7958sp kaç gramlık alınmalı?

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
@gen2 hocam merhabalar. PTM 7958sp alacağım, kaç gramlık almalıyım stok yapmayı düşünüyorum da 2-3 yıllık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet ince bir sekilde uygulaman yeterli.
Hocam şöyle ince şekilde uygulayayım okey ama, mesela işlemci ve ekran kartı üzerine tam olarak ne büyüklükte koymam gerekir, her laptop 3 aşağı 5 yukarı aynıdır macun sürülen yerlerin büyüklükleri, mercimek tanesi kadar mı, nohut kadar mı, yarım nohut kadar mı? Fazla koyup taşırıp macunun boşa gitmesini istemiyorum bir dünya para. Ha bir de bunu üzerine koyduktan sonra yaymam mı gerekiyor yoksa öyle koyup bıraksam, bloğu yerleştirdiğimde yayılması yeterli olur mu?

Hocam şöyle ince şekilde uygulayayım okey ama, mesela işlemci ve ekran kartı üzerine tam olarak ne büyüklükte koymam gerekir, her laptop 3 aşağı 5 yukarı aynıdır macun sürülen yerlerin büyüklükleri, mercimek tanesi kadar mı, nohut kadar mı, yarım nohut kadar mı? Fazla koyup taşırıp macunun boşa gitmesini istemiyorum bir dünya para. Ha bir de bunu üzerine koyduktan sonra yaymam mı gerekiyor yoksa öyle koyup bıraksam, bloğu yerleştirdiğimde yayılması yeterli olur mu?
Eger bu sekilde sorunun duzelecegini dusunuyorsan duzelmez kardesim, ne kadar uyguladiginin cok bir onemi yok fazla olani zaten blok kapaninca disari atilacak.

Eger bu sekilde sorunun duzelecegini dusunuyorsan duzelmez kardesim, ne kadar uyguladiginin cok bir onemi yok fazla olani zaten blok kapaninca disari atilacak.
Biraz idare etsin yeter zaten hocam. Sıkıntı yok. Son olarak tekrar sorayım, yaymalı mıyım yoksa bütün halde bıraksam işlevini yerine getirir mi? Yoksa deneyip göreyim mi?

Yaysan daha iyi olur. Ince bir tabaka sur yeterli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

adam burada sıkarken çok zorlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı