PTT AVM güvenilir mi?

berat0734

Decapat
Daha fazla  
Bu monitörü almak istiyorum satıcısının mağazasında bile 500 TL daha pahalı. Güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir defa kulaklık aldığımda kazıklandım ve PTT AVM para iadesi yapmadı. Kulaklık aldım ve fiziksel olarak hasarlı geldi. Firmaya iade talebinde bulundum, iade gerçekleşti. Firma "kullanıcı hatası" deyip paranın üzerine yattı ve PTT AVM firmayı haklı buldu. Alacağınız firmayı dikkatli seçin derim.

Evet güvenilir RAM almıştım oradan. Tek sıkıntısı sipariş işleme sistemi berbat. Ürünün kargo takip numarasından takip etmen lazım sürekli. Bende gönderi hazırlanıyorda kalmıştı. Ürün elimde hale gönderi hazırlanıyorda takılı kalmış durumda. :D

Monitör güzlemiş hayırlı olsun eğer alacaksan.

Aynen uzun süredir araştırıyordum teşekkürler.
Bir defa kulaklık aldığımda kazıklandım ve PTT AVM para iadesi yapmadı. Kulaklık aldım ve fiziksel olarak hasarlı geldi. Firmaya iade talebinde bulundum, iade gerçekleşti. Firma "kullanıcı hatası" deyip paranın üzerine yattı ve PTT AVM firmayı haklı buldu. Alacağınız firmayı dikkatli seçin derim.

Hadi ya kötü olmuş. Mahkemeye başvurdunuz mu?

Aynen uzun süredir araştırıyordum teşekkürler.

Hadi ya kötü olmuş. Mahkemeye başvurdunuz mu?
Mahkeme ile ugrasilacak kadar buyuk meblag degildi. Ama PTT AVM uzerinden alisveris konusunda cekimserim. Diger platformlarda simdiye kadar hic boyle sorunla karsilasmamistim. Adamlardan urunu iade alin diye talepte de bulunmadim. Urun arizali, degistirin dedim. Kargocular pandemi baslangicinda zaten kapiya birakip kaciyordu kargolari hatirlarsaniz. Kontrol etme sansi yoktu ki. Ustelik urun baska yerden alinabilecek bir marka falan degil. O adamlar disinda satan da yok.

Mahkeme ile ugrasilacak kadar buyuk meblag değildi. Ama PTT AVM uzerinden alisveris konusunda cekimserim. Diger platformlarda simdiye kadar hiç boyle sorunla karsilasmamistim. Adamlardan urunu iade alin diye talepte de bulunmadim. Ürün arizali, degistirin dedim. Kargocular pandemi baslangicinda zaten kapiya birakip kaciyordu kargolari hatirlarsaniz. Kontrol etme sansi yoktu ki. Ustelik ürün baska yerden alinabilecek bir marka falan degil. O adamlar disinda satan da yok.

Anladım geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı