PTT AVM'den Game Pass Almak

Kozmos

Hectopat
2 aylık veriyorlar. Bu kodlardan kaç tane alıp kullanabilirim aynı anda? Link bırakıyorum, sizce güvenli mi? Ben önceden hiç böyle bir abonelik almadım, anlayacağınız bu konuda hiçbir bilgim yok. Yıllık alma imkanım var mı? Nasıl önerirsiniz? Bu arada PC için alacağım, bu Xbox için sanırım.

Yeni hesaplarda, veya Game Pass aboneliği kullanılmamış hesaplarda kullanabiliyorsun. Yıllık yöntem ise 285₺, 3 yıllık yöntem ile 765₺ tutuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni hesaplarda, veya Game Pass aboneliği kullanılmamış hesaplarda kullanabiliyorsun. Yıllık yöntem ise 285₺, 3 yıllık yöntem ile 765₺ tutuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben yeni bir üyelik açsam ve bu kodu kullansam, otomatik olarak süre uzuyor mu? Bunu yaparken gamepass üyelik ücreti ödemeye devam ediyor muyum? Çünkü aksi bildirilmedikçe faturanın yenileneceği söyleniyor.

Ayrıca hediye et kısmında kendi e-postasına kod gönderiyor. O kod ne oluyor? Dışarıda sattıkları kod mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı