PTT Avm'den Windows 10 lisansı alınır mı?

Kardeşim bunu al ben aldım bir sorun çıkmadı.

Dosya Ekleri

• windows 101.jpg
    windows 101.jpg
    94,3 KB · Görüntüleme: 90
Bak oraya açıklamalarda ne yazmışlar bu MAK lisans ve MAK olduğu şuradan belli şöyle yazmışlar.

• Belirli sayıda cihazda etkinleştirme özelliğine sahip Windows 10 Pro için elektronik lisans anahtarı.
Yani bu sayı dolduğunda lisansınız iptal olur.

Retail'ya da en kötü ihtimal şu önceki lisansınızı alın.

Ama bence şu lisansı alın ve rahat edin.

Hangi lisans 12 TL olan mı?

Bak oraya açıklamalarda ne yazmışlar bu MAK lisans ve MAK olduğu şuradan belli şöyle yazmışlar.

• Belirli sayıda cihazda etkinleştirme özelliğine sahip Windows 10 Pro için elektronik lisans anahtarı.
Yani bu sayı dolduğunda lisansınız iptal olur.

Retail'ya da en kötü ihtimal şu önceki lisansınızı alın.

Ama bence şu lisansı alın ve rahat edin.

Arkadaşın sana önerdiği 6 TL olan MAK lisans. Senin 12 TL olan ömür boyu tek PC için dediğine göre OEM lisans, benim önerdiğim ise Retail lisans yani yeni PC aldığında da geçerli olan ömür boyu lisans.

Sağlamlisans'dan almanı öneririm.
Az önce oradan Office 2021 Professional Plus Retail ürün etkinleştirme anahtarı satın aldım. Posta adresime bir de indirme linki yollamışlar. Oradan Office indirdim fakat en sonunda bir uyarı ile karşılaştım.

Açmaya çekiniyorum bir öneriniz var mı?
Başka bir adresten MS office indirmeyi deneyebilirim.

Dosya Ekleri

• uyarı.jpg
    uyarı.jpg
    11,3 KB · Görüntüleme: 89
Az önce oradan Office 2021 Professional Plus Retail ürün etkinleştirme anahtarı satın aldım. Posta adresime bir de indirme linki yollamışlar. Oradan Office indirdim fakat en sonunda bir uyarı ile karşılaştım.

Açmaya çekiniyorum bir öneriniz var mı?
Başka bir adresten MS office indirmeyi deneyebilirim.
Sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı