Çözüldü PTT burs kartı ile Amazon'dan alışveriş yapmak mümkün müdür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kvrnosman

Hectopat
PTT burs kartları ile internette alışveriş yapılmıyor, 3D Secure sayfası açılmıyor çünkü telefon numarası falan kayıtlı değil karta o yüzden kod gelmiyor.

Yanlış hatırlamıyorsam Amazon'da 3D Secure yoktu yani kart bilgileri yeterliydi, eğer öyleyse burs kartı ile alışveriş yapılır mı?

Çözüm
PTT müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmeden sonra kartın internet alışverişine açtırılabileceğini öğrendim.
Artık önyüklemeli PTT Kart'larla internet alışverişi yapılabiliyor. Önce müşteri hizmetlerinden kartınızı Online alışverişe açtırıyorsunuz. Daha sonra alışveriş sitesinde ön taraftaki kart numarası ve son kullanma tarihi, arka taraftaki 3 haneli sayıyı CVV yerine yazıyorsunuz. Telefonunuza şifre geliyor ve onaylıyorsunuz. Ben en azından bloke yaşamadım. Hiçbir sıkıntı çıkmadan işlemlerimi yaptım. (kartın kapatılması bloke edilmesi gibi durumlarda sorumluluk almıyorum)

Peki mobil bankacılık özelliği geldi mi? Yani PTT uygulamasından bakiyemize falan bakabiliyor muyuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı