PTT Kargo eve getirir mi?

TahaBey7

Decapat
Yer
Semt-i Emekköy
Daha fazla  
Arkadaşlar ben şu an evde değilim yasaktan önce diğer evimize gittim. Ama kargo vermiştim ve gelecek yer normalde oturduğum ev yani şu an da orada değilim. Fakat bana kargonuz dağıtıma çıkmıştır diye bir mesaj geldi. Bugün içerisinde kargoyu getirirler mi?

Dağıtıma çıktıysa bugün diğer evinizde olur. Şubeyi arayıp kapının önüne bırakmalarını isteyebilirsin. Ama bırakırlar mı bilmem. Bırakmazlar ise şubeye geri döner.

Şubeyi arayıp durumu anlatın kurye elemanın komşuya vermesini isteyin, komşunuza da haber verin. Açıkçası ben PTT kargodan pek memnun değilim evde olmama rağmen kağıt bile bırakmadan şubeye geri götürmüşler. Umarım size gelir kargonuz.

Nen D.

Şubeyi arayıp durumu anlatın kurye elemanın komşuya vermesini isteyin, komşunuza da haber verin. Açıkçası ben PTT kargodan pek memnun değilim evde olmama rağmen kağıt bile bırakmadan şubeye geri götürmüşler. Umarım size gelir kargonuz.

Ben de sevmiyorum ama maalesef başka kargoyla gönderim yoktu. Bir deneyeceğim umarım kargoyu alabilirim. Çünkü gerçekten o sıraya girmek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı