PTT kargo günlerdir kargoyu getiremiyor

Yer
Mersin
Hepsiburada üzerinden telefon aldık, PTT kargo ile gönderiyorlardı. Carsamba günü sipariş verdik ve cumartesi günü bulundugum ile ulaşmış ve 9.30 saatinde dağıtıma çıkartılmış. Gelin görün ki 9.30'dan saat 5'e kadar bile kargoyu elime ulastiramadilar. Neyse dedim bugünü bekledim, saat 1 oldu hala ne gelen var ne giden. Yürüyerek mi teslimat yapiyor bu rezil firma? Gidip şubeden alma gibi bir şansım var mi? Dünyanın bir ucundan teslimat yapiyorlar sanki bunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
PTT cidden çöp. Staj evraklarımı 1 haftada Çanakkale'den Manisa'ya ulaştıramayan rezil firma.

Eğer şubeye gelmiş ise ilk önce ara, çıkarttırmasınlar ama benim bildiğim bunların depolarından dağıtıma çıkarıyorlar. PTT Şubesi ile pek alakalı olduğunu sanmıyorum. Yurtiçi'nde öyle idi mesela :)

PTT cidden çöp. Staj evraklarımı 1 haftada Çanakkale'den Manisa'ya ulaştıramayan rezil firma.

Eğer şubeye gelmiş ise ilk önce ara, çıkarttırmasınlar ama benim bildiğim bunların depolarından dağıtıma çıkarıyorlar. PTT Şubesi ile pek alakalı olduğunu sanmıyorum. Yurtiçi'nde öyle idi mesela :)
Cumartesi günü saat 9.30'da dagitima çıkartmışlar. Pazar çalışmıyor zaten, pazartesi oldu saat 1 ve hala yok. Hayir 250.000 tane kargo var sanki şehirde. Bir tane kargoyu getirmek bu kadar zor olmamali ya. Umarim bu yeteneksizler gidip kargoyu kaybedip başıma iş çıkartmazlar. Bir de bunlarla uğraşmak istemiyorum.

Cumartesi günü saat 9.30'da dagitima çıkartmışlar. Pazar çalışmıyor zaten, pazartesi oldu saat 1 ve hala yok. Hayir 250.000 tane kargo var sanki şehirde. Bir tane kargoyu getirmek bu kadar zor olmamali ya. Umarim bu yeteneksizler gidip kargoyu kaybedip başıma iş çıkartmazlar. Bir de bunlarla uğraşmak istemiyorum.
Devlet memuru bunlar değil mi? O zaman normal.

Hepsiburada'da teslim zamani carsamba yaziyor. Cidden anlamsiz yani cumartesi baslayan dağıtım 3 gün mü sürer?
Develer ile dağıtıyorlar, @Skyblues85 arkadaşımızın dediği gibi, arayın şubeyi, kargom nerede, şubeden almak istiyorum diye. Belki yardımcı olurlar.

1,5 hafta önce pazar günü Hepsiburada'dan sipariş verdim. PTT'ye vermişler.

Siparişi verdikten 3 gün sonra şehrimdeki PTT'ye geldi. Çıkartırlar dağıtıma dedim şu an 5.günü oldu, bekliyor PTT'de çıkartmayacalar dağıtıma herhalde 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı