PTT Kargo nasıl?

Kargoya 30 dakika önce verildi, bana yarın ulaşır gibi geldi ya. Şanslı adamım. :D herkes Yurtiçi Kargo'yu kötülüyor ama ben bütün gönderilerimi oradan vermek ve almak için çabalarım, gerçek anlamda hızlılar.

Yani ben çok kargo seçmem ama PttAVM'den uzak dururum. 1 haftada anca gelmişti ürün elime. İşin komik kısmı ise yolladıktan 2 gün sonra gelmişti postaneye sonraki gün dağıtmışlardı ve o gün 3 saat sağanak yağmur altında sıra beklemiştim alabilmek için ve vermemişlerdi.

Yürümenin önemi!
Firma fiziksel satış yapmıyor. 4 km'den daha uzak olan PTT'nin ana dağıtım merkezine gittim fakat kargomu bana vermediler.

Gayet uygun ve hızlı diyebilirim.

Geçenlerde yollamıştım Çorum'a kargo 2 gün içinde ulaştı.

Şimdi gelecekler yok efendime söyleyeyim çok yavaş öyle böyle fazlasıyla PTT üzerinden kargo yolladık sorun olmadan gayet uygun fiyata gönderip yapılıyor.

Özellikle de şube teslim çok rahat oluyor o çok yavaş dediğiniz zamanlarda postane içinde bekliyor, eğer gelmiyorsa da adres sorunludur kendiniz gidip alın.

Daha önce Sahibinden üzerinden aldığım ürünüm bir türlü gelmiyordu gittiğimde adresin direkt olmadığını gördüm.
Sana hızlı geldi diye iyi mi oluyor şimdi? AGT Kurye de Papara kartımı bana 1 güne getirmişti fakat aylarca bekleyenler var.

Gayet uygun ve hızlı diyebilirim.

Geçenlerde yollamıştım çoruma kargo 2 gün içinde ulaştı.

Şimdi gelecekler yok efendime söyleyeyim çok yavaş öyle böyle fazlasıyla PTT üzerinden kargo yolladık sorun olmadan gayet uygun fiyata gönderip yapılıyor.

Özellikle de şube teslim çok rahat oluyor o çok yavaş dediğiniz zamanlarda postane içinde bekliyor, eğer gelmiyorsa da adres sorunludur kendiniz gidip alın.

Daha önce sahibinden üzerinden aldığım ürünüm bir türlü gelmiyordu gittiğimde adresin direkt olmadığını gördüm.
Normalde 17:00 ve 17:30 arasında kapatması gereken yer 16:20 de gittiğimde mesai bitti dediği için iade yapamadım ve 2150 liralık ayakkabı elimde patladı. Daha önce sipariş ettiğim telefon tam 21 iş gününde (4 Hafta) geldi.

Sana hızlı geldi diye iyi mi oluyor şimdi? AGT Kurye de Papara kartımı bana 1 güne getirmişti fakat aylarca bekleyenler var.

Aynı AGT Kurye bizim burada Amazon ürünlerinin dağıtımından sorunlu ve ne hikmetse ne alırsak araya tatil girmediği sürece bir gün sonra ürünün teslimatını yaptı.

Ne yani AGT Papara'yı geç getiriyor diye kötü mü oluyor?

Bu mantıkla bakarsak iyi hiçbir kargo firması olmuyor maalesef.

Üç kere Black Card siparişi verdim ilkinde 1.5 ay sonrakilerde ise 1 hafta içinde kartı getirdiler. İlk geçen o uzun süre ise adres karışıklığından dolayı olduğu ortaya çıktı.

Normalde 17:00 ve 17:30 arasında kapatması gereken yer 16:20 de gittiğimde mesai bitti dediği için iade yapamadım ve 2150 liralık ayakkabı elimde patladı. Daha önce sipariş ettiğim telefon tam 21 iş gününde (4 hafta) geldi.

Farklı PTT şubeleri yok muydu? Şikayet edebilirdiniz ayrıca 17:30'a kadar alması gerek çünkü.

O 21 iş günü içinde PTT şubesinde olmadığına emin misiniz?

Eğer PttAVM'den aldıysanız geçmiş olsun diyelim aynı sorun bende de olmuştu yıllar sonra gelmişti ürünüm.

Aynı AGT Kurye bizim burada Amazon ürünlerinin dağıtımından sorunlu ve ne hikmetse ne alırsak araya tatil girmediği sürece bir gün sonra ürünün teslimatını yaptı.

Ne yani AGT Papara'yı geç getiriyor diye kötü mü oluyor?

Bu mantıkla bakarsak iyi hiçbir kargo firması olmuyor maalesef.

Üç kere Black Card siparişi verdim ilkinde 1.5 ay sonrakilerde ise 1 hafta içinde kartı getirdiler. İlk geçen o uzun süre ise adres karışıklığından dolayı olduğu ortaya çıktı.
AGT Kurye değil o AGT Kargo.

Yeni konular

Geri
Yukarı