PTT Kargo zimmet alındı

Rosselli

Kilopat
Yer
Avustralya/Melbourne
Daha fazla  
Meslek
Elektrikçi. Yakında olabilirse Ekonomist.
Arkadaşlar, 1 Eylül tarihinde PTT Kargo üzerinden bir kitap yollamıştım. Kargo 3 Eylül tarihinde gitmesi gereken şehre gitmiş ve 3 Eylül tarihinde en son zimmet alındı diye güncelleme yapmışlar fakat ondan sonra hiçbir güncelleme yapmamışlar. Bugün de kargo gelmesi gerekirken gelmedi zaten. Bu zimmet alındı ibaresini internet üzerinden araştırdım gümrüğe takılan ürünler diye bir şeyler falan çıktı karşıma. Bunun tam olarak ne olduğunu bilen var mı?

Bilemiyorum sadece zimmet alındı yazılmış. Bugün PTT Kargo çalışmasına rağmen ne güncelleme var ne gelen giden var.

Yoğunluk olduğu için dağıtıma çıkmamış olabilir. Bu konuda kendi tecrübelerime göre işini en kötü yapan PTT Kargo. Ertesi gün dağıtıma çıkar diye düşünüyorum. Eğer çıkmazsa arayıp sorarsınız.

Yoğunluk olduğu için dağıtıma çıkmamış olabilir. Bu konuda kendi tecrübelerime göre işini en kötü yapan PTT Kargo. Ertesi gün dağıtıma çıkar diye düşünüyorum. Eğer çıkmazsa arayıp sorarsınız.

Hocam AGT Kargo 27 günde kargo getirdi ben şu an PTT'ye şükretmeye başladım.

Hocam AGT Kargo 27 günde kargo getirdi ben şu an PTT'ye şükretmeye başladım.

Ben AGT ile hiç sorun yaşamadım. Hatta daha geçenlerde Amazon'dan aldığım ürün 2 günde elime ulaştı. Yani konumdaki hizmete göre değişiyor. Ama şimdiye kadar Çorum'daki ve Amasya'daki PTT Kargo'dan hiç memnun kalmadım. Hatta alışveriş yaptığımda PTT Kargo olduğu görünce eyvahh diyorum artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı