PTT kargom ne zaman dağıtıma çıkar?

Unknown371

Decapat
Daha fazla  
PTT'den gelecek olan kargom şu anda dağıtım merkezinde gözüküyor. Ne zaman bana geleceğini nereden görebiliriz? Bugün tam kapanma olacak bir aksama falan olmaz değil mi?

Opera Anlık Görüntü_2021-04-29_164832_gonderitakip.ptt.gov.tr.png

Kargolar çalışıyor. Muaf tutuluyorlar. (11. madde)

Dağıtım merkezine geçtiğinde ortalama 1-3 iş günü içerisinde elinize geliyor.

Kargolar çalışıyor. Muaf tutuluyorlar. (11. madde)

Dağıtım merkezine geçtiğinde ortalama 1-3 iş günü içerisinde elinize geliyor.

Hocam bende torba kapandı diyor İstanbul'da oturuyorum kaç iş günü içerisinde gelir tahminen ve cumartesi günü çalışıyor mu PTT Kargo.

"Cumartesi günler herhangi bir kargo gönderimi veya alımı mümkün değildir. Çünkü PTT şubeleri hafta sonu kapalı olduğu için hizmet vermemektedir. Ancak PTT dağıtım merkezler cumartesi günleri açıktır. Cumartesi günleri hizmet veren dağıtım merkezlerine giden kişiler teslimatlarına ulaşabilmektedir."

"PTT üzerinden kargo yollandığı zaman Torba kapandı yazısı karşınıza çıkabilir. ''Torba kapandı'' nın anlamı kargonun yola çıktığı ve alıcıya doğru gittiği için kargo torbasının açılmamak üzere kapandığı, kargonun iptal işleminin gerçekleşemeyeceği anlamına gelmektedir."

@Haluk Albayrak

"cumartesi günler herhangi bir kargo gönderimi veya alımı mümkün değildir. Çünkü PTT şubeleri hafta sonu kapalı olduğu için hizmet vermemektedir. Ancak PTT dağıtım merkezler cumartesi günleri açıktır. cumartesi günleri hizmet veren dağıtım merkezlerine giden kişiler teslimatlarına ulaşabilmektedir."

"PTT üzerinden kargo yollandığı zaman torba kapandı yazısı karşınıza çıkabilir. "torba kapandı"nın anlamı kargonun yola çıktığı ve alıcıya doğru gittiği için kargo torbasının açılmamak üzere kapandığı, kargonun iptal işleminin gerçekleşemeyeceği anlamına gelmektedir."

@Haluk Albayrak

Anladım teşekkürler.

Geri
Yukarı