Kargolar ne zaman dağıtıma çıkar?

Lejyon

Picopat
Daha fazla  
Yurtiçinden kargom gelecek şu anda transfer sürecinde olarak gözüküyor gelen mesafe çok aman aman bir şey olmadığı için yarına kadar gelir diye düşünüyorum kargoyu kendim almak istiyorum şubeden arayıp bilgi verecektim kendim alicagima dair ama acmadilar galiba saat 10 da başlıyorlar dağıtıma 9 da gitsem alabilir miyim kargoyu?

Yurtiçinden kargom gelecek şu anda transfer sürecinde olarak gözüküyor gelen mesafe çok aman aman bir şey olmadığı için yarına kadar gelir diye düşünüyorum kargoyu kendim almak istiyorum şubeden arayıp bilgi verecektim kendim alicagima dair ama acmadilar galiba saat 10 da başlıyorlar dağıtıma 9 da gitsem alabilir miyim kargoyu?

Dağıtım 10 buçukta başlıyor galiba.

Kargo şubesinin internette ne zaman açıldığına bakın ne olur ne olmaz. Dağıtıma çıkmadan önce giderseniz alırsınız muhtemelen

Şans işi. Sabah araca yüklenmeden yetişirsen alırsın şubeden. Kimi şube erken yükleyip çıkıyor dağıtıma kimi daha geç.

Dağıtım için net bir saat yoktur.Öğleden sonrada dağıtıma çıkaran şirketler var.Ama genelde saat 8.30-10 civarında araca yüklenip dağıtıma çıkıyor

Geri
Yukarı