PTT, Kargomu getirmedi

Elinizde binanızın güvenlik kamerası vs. var ise yani gelmediklerine dair bir gösterge, CİMER'e ilgili yerden şikayette bulunun dağıtıma çıkan görevlinin Cihet No'su ile birlikte.
Maalesef elimde kanıt olsa uğraşırdım.
Durumu anlattığımda böyle dediler.

Screenshot_2019-10-19-17-23-57-619_com.miui.gallery.jpg

Son düzenleme:
Geç getirsin de verdiğimiz bilgileri başkalarıyla paylaşmasınlar ben razıyım.(!)
Çoğu kargo şirketi aynı. Hele belirli indirim dönemlerinde çok daha fazla dağıtım olduğu için ve yeterli elaman olmadığından bu tarz olaylar oluyor. Elinde kanıt bile olsa süreç çok uzun o konuyla ilgilenmen için bir vakit ayırman lazım. Neresinden bakarsan bak bir sonuca ulaşmak zor. İnşallah kısa zamanda kargonuza kavuşursunuz.

Geç getirsin de verdiğimiz bilgileri başkalarıyla paylaşmasınlar ben razıyım.(!)
Çoğu kargo şirketi aynı. Hele belirli indirim dönemlerinde çok daha fazla dağıtım olduğu için ve yeterli elaman olmadığından bu tarz olaylar oluyor. Elinde kanıt bile olsa süreç çok uzun o konuyla ilgilenmen için bir vakit ayırman lazım. Neresinden bakarsan bak bir sonuca ulaşmak zor. İnşallah kısa zamanda kargonuza kavuşursunuz.
Eyvallah hocam. Ama PTT'nin yeri ayrı. Çok daha kötü bir şirket.

Abi ben salı günü sipariş ettim perşembe günü dağıtıma çıktı gelmedi aynı şeyi yazmışlar ne yapmam gerekiyor diye soracaktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı