PTT Matik "Kartınızı ve Paranızı alınız" dedi fakat paramı geri vermedi

Erkan Çevik

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün 90TL yatırmak için Ptt matiğin yanına gittim. Kartı verdim şifreyi girdim, para yatıra tıkladım paramı istedi ve 90TL'yi uzattım. İçine aldı, aptal makine saydı 90 mı diye sordu evet dedim "kartınız & paranızı" alınız dedi fakat paramı geri vermedi. Çıldırmak üzereyim şuan müşteri hizmetlerini aradım dilekçe yazarak paranızı geri alabilirsiniz dedi. İninal'ın sitesine girdiğimde gördüğüm 90 TL yüklendi yükleme iptal edildi. Bu kadar olmaz gerçekten. Bu 2. kez aynısı oluyor. Yazık hafta sonu olduğu için pazartesi gideceğim bakalım nasıl davranacaklar. İçeriye kazık gibi iki adam dikiyorlar girdiğinde içeri mön mön bakıyorlar anlamıyorum bu sorunlar tek Ptt'de mi var çok sorunlu bir hizmet yazık...

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde başıma gelmişti 60 TL'mi yuttu bende matiği tekmeledim :D ertesi gün gidip paramı geri aldım. Bence İninal bu duruma el atmalı ptt'nin matikleri sıkıntılı diğer bankaların bankamatikleri çok daha iyi.

Bana bir dilekçe verdiler, dediler doldur ama dilekçede tam hatırlamıyorum ama ininal de sahip olmayan özellikler vardı. Adam'a dedim ki ben ininal karttıma para yatırırken oldu, dilekçeyi adam doldurdu benim yerime, ben sadece bir imza attım paramı aldım. :D

İnşallah sorunsuz bir şekilde paranı alırsın. Bu arada hangi bankalarla anlaşma yapıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir bilgim yok Facebook sayfalarından takip et sende istersen benim gibi. Fan alıcaktım tüm fikirlerimi düşüncelerimi karman çorman ettiler sağolsunlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı