PTT şube teslimi için hangi şubeler kullanılabilir?

odunq

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Kargo yöntemi olarak sanırım en uygunu PTT kargo ve şubeye teslim olarak alınması. Fakat geçen bu konuda büyük bir problem yaşadım o yüzden bilgisi olan arkadaşlardan yardım almak istiyorum.

Bir gönderi alacaktım, yakın olan PTT şubesinin ismini, adresini internetten bakarak yazdım fakat şubeye değil sanki benim adresimmiş gibi şubenin adresine teslim etmek üzere yazmışlar. Her gün önünden geçtiğim, şube olarak PTT'de teslim şubesi olarak görünmüyor. Adresime gelmediği gibi PTT'ye de teslim edilmeyecek kargo peşinde koşup durdum. Hem ücret adrese teslim olarak alındı hem de bütün gün kargo peşinde dolaştım.

Kısaca şunu sormak istiyorum. Hangi PTT şubelerine şubeye teslim kargo alabiliriz? İnternette araştırdım fakat bulamadım. Anladığım kadarıyla bazı şubelerde şube teslim olayı bulunmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
PTT de eve teslim ve şubeye teslim farkı yok diye biliyorum. İstediğiniz şubeye bıraktırabilirsiniz bu arada kargonuzu sizde sıkıntı olmuş sadece. Ben üniversitede kargo ben evde yokken gelirse diye üniversite şubeye bıraktırıyorum mesela evim yerine.

PTT de eve teslim ve şubeye teslim farkı yok diye biliyorum. İstediğiniz şubeye bıraktırabilirsiniz bu arada kargonuzu sizde sıkıntı olmuş sadece. Ben üniversitede kargo ben evde yokken gelirse diye üniversite şubeye bıraktırıyorum mesela evim yerine.
Adrese teslim ile şube teslim fiyat farkı var. Ama her şubeye gönderim yapılamıyor sanki benim anladığım. Mesela sizin şubeye gönderim yapılıyormuş siz alabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı