PTT şubeden kargomu alabilir miyim?

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
Ürünün son güncellemesi bu sabah aşağıdaki gibidir. PTT şubeye gitsem ürünü teslim alabilir miyim? Müşteri hizmetlerine soracağım fakat açmıyorlar. Bilgi verebilecek olan varsa sevinirim.

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kadıköy posta dağıtım demek Kadıköy PTT şubesi anlamına gelmiyor sanırım dostum. Dağıtım adresleri farklı oluyor, dağıtıma çıkmak için gönderilmiş depolarda olabilir ürünün.

Anadolu yakası Kartal deposu var mesela. Kartal'a yakın ilçelerde oturanların ürünleri buradan dağıtıma çıkıyor genelde. Normal bir PTT şubesine gitmek yerine Kadıköy PTT dağıtım adresini bulup gidersen o zaman teslim alabilirsin diye düşünüyorum. Kartal'da öyleydi. Umarım anlatabilmişimdir bu PTT şubesi ve dağıtım deposu olayını.

Hocam, bekleyin. Muhtemelen dağıtıma çıkacak. Gelmezse gidip alırsanız.

Ürünün son güncellemesi bu sabah aşağıdaki gibidir. PTT şubeye gitsem ürünü teslim alabilir miyim? Müşteri hizmetlerine soracağım fakat açmıyorlar. Bilgi verebilecek olan varsa sevinirim.

Eki Görüntüle 806212
Edit: 20dk bekleme süresi ardından bağlanabildiğim PTT müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede, bu postayı elden "alamayacağım" bilgisini aldım. Genel posta dağıtım merkezleri dışarıya kapalı olduğundan elden gidip almak yasakmış. Yarın teslim edilir dedi hanımefendi. Beklemeye devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı