PTT teslim edilmeyen kargo

Şubeye geldiyse kendiniz alın yoksa bu ay çok beklersiniz. Aynı durum bana da oldu. 10 gün kargo şubede yattı teslim günü de geçti. Dün kendimiz aldık yoksa umurlarında değil. İleri tarih teslim görünüyor. İleri tarih de garanti değil. İmkan varsa şubeden almalısınız. Telefonlara cevap veren bile yok.

Gönderi kodu bu hocam 2708549133446 bugün 9.gün PTT işyerine sevk edildi diyor yarın öğlene kadar beklerim dağıtıma cikarmazlarsa gidip Alicam
Sordum babama depolarda aşırı yığılma var dedi. Kara Cuma sonrası böyle bir problem yaşıyorlarmış. Eğer kargo takip no verebilirseniz sistemden baktırabilirim.
Şubeye geldiyse kendiniz alın yoksa bu ay çok beklersiniz. Aynı durum bana da oldu. 10 gün kargo şubede yattı teslim günü de geçti. Dün kendimiz aldık yoksa umurlarında değil. İleri tarih teslim görünüyor. İleri tarih de garanti değil. İmkan varsa şubeden almalısınız. Telefonlara cevap veren bile yok.
Haklısınız bende öyle düşünüyorum başka türlü gelmeyecek yoksa

Gönderi kodu bu hocam 2708549133446 bugün 9.gün PTT işyerine sevk edildi diyor yarın öğlene kadar beklerim dağıtıma cikarmazlarsa gidip Alicam

Haklısınız bende öyle düşünüyorum başka türlü gelmeyecek yoksa
Dün senin alacağın şubeye sevk işlemi gerçekleşmiş yarın gelir şubeye. Zaten mesaj gelir sana.

3.gün olmasına rağmen hala torba kaydı yapıldı deniyor, arıyorum açan yok, e-mail attım cevap yok. Bunlar teslimatı sizce ne zaman yapar? Tuzla'dan yola çıktı. İstanbul içine bir kargoyu getiremediler.
Torba kaydı yapıldıysa şubeye gidip alabilirsin.
Kargo firmaları bitik durumda. Tuzla'dan Sarıgazi'ye bir kargo 15 günde geldi. Gerisini siz düşünün.
Neyse ki sarıgazi yerine Acıbadem seçmişim(umarım yarın kargomu alırım).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı