Aras Kargo teslim edilmeyen kargo sisteme teslim edildi olarak işlendi

Siberman

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar;

15.11.2021 Pazartesi günü kargonun bana teslim edildiğine dair internet sitesinden bir uyarı geldi ve web sitesinden kontrol ettiğimde tarafıma kargoyu teslim edildiği yazıyor fakat kargo bana teslim edilmedi. Aras Kargo'nun çağrı merkezini aradım ve kayıt oluşturdum. Geri dönüş sağlayacaklarını söylediler ama 4 günden beri herhangi bir şekilde geri dönüş sağlanmadı. Sizin de başınıza böyle bir şey geldi mi? Nasıl bir aksiyon almalıyım? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şubeye gidip kargonuzu teslim alabilirsiniz isterseniz eğer bir daha kargonuz gelmez ise.
Aras Kargo bu durumu taraflarına çok yaşatıyor. Örneğin "geldik evi bulamadık, geri gittik ve geldik evde yoktunuz" gibi... İnsanlar da bu durumu çok yaşıyor internetteki şikayetlere bakılırsa.

Kargolar yetiştiremedikleri kargoları bazen teslim edildi olarak girip sonraki gün teslim edebiliyor. Şubeye gitmeden 1 gün daha beklemenizi tavsiye edebilirim eğer kargonuzun acelesi yoksa.

Bize de böyle bir şey oldu. Sinirle gittik aradık müşteri hizmetlerini, sonra tekrar getirdiler. Hocam, hepsini bilerek yapıyorlar. Gidip arayıp azarlayın, başka türlü anlamıyorlar.

Amazon'dan verdiğim siparişte benim de başıma geldi hemen Amazon desteğe yazdım sağ olsunlar sen hiç aramadan onlar ilgileniyor kargoyla akşam 19.30'da açtım şikayeti saat 20'de bölge sorumlusu özel aracıyla kapıma kadar getirdi şikayetinizi de geri çeker misiniz diye söyledi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı