PttAVM bozuk ürün iadesini kabul etmiyor

sllumurat1

Centipat
Daha fazla  
PttAVM firmasından Teleskop satıcısı üzerinden Razer BlackShark V2 X satın aldım. Ürün elime geçtikten sonra sağ kulaklııktan ses gelmiyordu. Jak kablosunu oynattıktan sonra sol taraftan ses gelmemeye başladı. Tamamen ürün HATALIYDI. Ürünü iade ettim ve 1 hafta sonra bana ücret iadesi yapılamayacağını söylediler ve ürünü tekrar bana geri göndereceklerini söylediler. Ücret iadesi yapılamayacağının sebebi ise paketin daha önce açılmış olması ve başka birine satılamayacağı olmasıymış. Bunları CİMER'e ya da başka bir yere şikayet etmeyeli miyim? Bu konuda bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-10_143148032.png
    resim_2023-06-10_143148032.png
    32,9 KB · Görüntüleme: 25
PttAVM firmasından Teleskop satıcısı üzerinden Razer BlackShark V2 X satın aldım. Ürün elime geçtikten sonra sağ kulaklııktan ses gelmiyordu. Jak kablosunu oynattıktan sonra sol taraftan ses gelmemeye başladı. Tamamen ürün HATALIYDI. Ürünü iade ettim ve 1 hafta sonra bana ücret iadesi yapılamayacağını söylediler ve ürünü tekrar bana geri göndereceklerini söylediler. Ücret iadesi yapılamayacağının sebebi ise paketin daha önce açılmış olması ve başka birine satılamayacağı olmasıymış. Bunları CİMER'e ya da başka bir yere şikayet etmeyeli miyim? Bu konuda bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
Tüketici Hakem Heyetine şikayet edebilirsiniz. Ama dönüş çok geç olur.

PttAVM firmasından teleskop satıcısı üzerinden Razer BlackShark V2 X satın aldım. Ürün elime geçtikten sonra sağ kulaklııktan ses gelmiyordu. Jak kablosunu oynattıktan sonra sol taraftan ses gelmemeye başladı. Tamamen ürün hatalıydı. Ürünü iade ettim ve 1 hafta sonra bana ücret iadesi yapılamayacağını söylediler ve ürünü tekrar bana geri göndereceklerini söylediler. Ücret iadesi yapılamayacağının sebebi ise paketin daha önce açılmış olması ve başka birine satılamayacağı olmasıymış. Bunları CİMER'e ya da başka bir yere şikayet etmeyeli miyim? Bu konuda bir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu kafası olmayan çalışan arızalı ürünü kime satmaya çalışacak acaba çok merak ediyorum. İçimi buraya yansıtırsam büyük ihtimal ban yiyeceğim için yazmayacağım. Peşini bırakma. Sonuçta bozuk ürünü satamaz ve bu yasaktır zaten. Kesinlikle işin peşini bırakma.

Yeni konular

Geri
Yukarı