PttAVM'de satılan key alınır mı?

@Ebu Zalim Telefonla etkinleştirme metodunu deneyin. Öncelikle Win + R tuşlarına basıp "slui 4" (tırnak yok) yazın. Sonra size bir yükleme kimliği verecektir. getcid.info sitesine yükleme kimliğini girin ve sonucu ekran görüntüsü olarak atın.

@341346 Sizi de unutmayalım ;) Daha ucuz alternatifler bulabildiniz mi hiç?

Telefonla etkinleştirme metodunu deneyin. Öncelikle Win + R tuşlarına basıp "slui 4" (tırnak yok) yazın. Sonra size bir yükleme kimliği verecektir. getcid.info sitesine yükleme kimliğini girin ve sonucu ekran görüntüsü olarak atın.
Onu da denedim olmadı. Bu tür KEY'ler kurumsal çoğaltma olduğu için bazen başkasının kullandığı sana gelebiliyor rica etim yenisini gönderecekler. 1 kere girsem anakarta gömülecek sıkıntı yok ama işte kullanılmamış denk gelmesi lazım.

Onu da denedim olmadı. Bu tür KEY'ler kurumsal çoğaltma olduğu için bazen başkasının kullandığı sana gelebiliyor rica etim yenisini gönderecekler. 1 kere girsem anakarta gömülecek sıkıntı yok ama işte kullanılmamış denk gelmesi lazım.
Nasıl yani? "slui 4" yazdıktan sonra ne ekranı geliyor?

@Ebu Zalim Telefonla etkinleştirme metodunu deneyin. Öncelikle Win + R tuşlarına basıp "slui 4" (tırnak yok) yazın. Sonra size bir yükleme kimliği verecektir. getcid.info sitesine yükleme kimliğini girin ve sonucu ekran görüntüsü olarak atın.

@341346 Sizi de unutmayalım ;) Daha ucuz alternatifler bulabildiniz mi hiç?
Bakmadım daha hocam. Almam şart mı? Böyle kullansam sorun çıkar mı? Az önce baktım kişisellestirme ayarlarını kullanamıyorum. Sağ altta etkinleştir kısmı çıkmadı. Sorun değil. Şöyle bir şey daha var. Ayarlar kısmından sorun gider'e basıyorum, otomatik kendisi etkinleşiyor. Büyük ihtimal HWİDGEN keyi. Bende böyle olunca yeniden sildim lisansı. 5-6 aya yeni sistem düşünüyorum. Böyle idare edeceğim bir süre.

Müsait olunca halletmeye çalışacağım.

Ben alın derim hocam. İlerde canınızı sıkmasın. Ayrıca key'i aktifleştirdikten sonra format da atın ki önceki zararlı yazılım da silinsin.
Müsait olunca halletmeye çalışacağım. Birde key alsam papara kartım ile alırım. Sorun olur mu? Sanal kart açarım.

Bu videodaki işlemi uygulayarak keyi silin, sonra kodunuzu kullanarak yeniden aktifleştirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı