PttAVM'deki Acer Nitro 16 neden bu kadar ucuz?

40k civarı Nitro 16 ya iyi bir rakip bilgisayar bende bulamadım. Belki HP Omen, o zamanda işlemciden vs ödün vermek gerekiyor, emin değilim.

Geldi mi bilgisayarınız? Sorun yaşadınız mı?

Her yönüyle Nitro alır kanka.

Kanka bence bu üründe aynı şekil teşhir olsaydı yazardılar ben sipariş geçiyorum bir tane deneyeceğim sorun çıkarsada iade ederim ne yapayım.

Şimdiye gelmiş olması lazımdı hocam. Mevcut durumu paylaşabilir misiniz?

Şimdiye gelmiş olması lazımdı hocam. Mevcut durumu paylaşabilir misiniz?

PC bugün geldi hocam. Güvenlik etiketi yırtıktı, daha önce açılmış paketi belli ki. Fakat cihaz temiz bir sorun görmedim. Ama iade etmeyi düşünüyorum. Teşhir ürünü olarak kullanıldıysa günde 12-13 saat cihazın açık bırakılması demek. Yarın iadeye göndereceğim. Forumda başka bir arkadaş daha istemiş, ona da aynı şekil açık kutu gelmiş. Onunda cihazda bir sorun yokmuş kullanacağını söyledi. Ama bence teşhir ürüne güvenilmez sonradan sorun çıkarabilir kapalı kutu almak en sağlamı.

Son düzenleme:
PC bugün geldi hocam. Güvenlik etiketi yırtıktı, daha önce açılmış paketi belli ki. Fakat cihaz temiz bir sorun görmedim. Ama iade etmeyi düşünüyorum. Teşhir ürünü olarak kullanıldıysa günde 12-13 saat cihazın açık bırakılması demek. Yarın iadeye göndereceğim. Forumda başka bir arkadaş daha istemiş, ona da aynı şekil açık kutu gelmiş. Onunda cihazda bir sorun yokmuş kullanacağını söyledi. Ama bence teşhir ürüne güvenilmez sonradan sorun çıkarabilir kapalı kutu almak en sağlamı.
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Size katılıyorum. Her ne kadar temiz dursa da teşhir ürünü yani yorulmuş cihaz almak mantıklı değil. O kadar para veriyoruz sonuçta.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Size katılıyorum. Her ne kadar temiz dursa da teşhir ürünü yani yorulmuş cihaz almak mantıklı değil. O kadar para veriyoruz sonuçta.

Evet ve kapalı kutu diye satılıyor. İade kabul etmeme gibi durumları da olamaz. Yarın göndereceğim bakalım.

Hocam ben oradan aldım sıkıntı yok gibi sağlamdı şu an sadece CS2 de test ettim oda 75 derece falan gördü maksimum. Ölü piksel yok gibi test yaptım.

Kutu kapalıydı jelatinleri vardı kesilmemiş açılmamış.

Geri
Yukarı