PttAVM'den alınan Windows anahtarını iade etme

518900

Decipat
Bu anahtarı bugün 16:17 saatinde satın aldım ve ürün anahtarı 20:57'de elime ulaştı. Kodu denediğimde ürün anahtarı başka cihazda kullanılıyor yazdı. Mağazaya yazdığımda bana bu mesajı yazdı:

Aldığınız hata standart bir hata. Bu hata için yeni anahtar iletmiyoruz size ileteceğim adımları takip edin ltfen.
Hatayı kapatıp
1.) telefon ile etkinleştir seçeneğini tıklatın
2.) adım 1'de ülkenizi seçin.
3.) adım 2'de yer alan sayı dizisini (kurulum kimliğinizi) PintiPin.com - Türkiye'nin Dijital Ürün Platformu sayfamıza giriniz.
4.) aktivasyon sayfamızdan kurulum kimliğiniz karşılığında aldığınız onay kimliğinizi adım 3'e girin.

Ve ben de siparişi iptal edip paramı geri almak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Ekran görüntüsü 2022-08-24 235036.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu anahtarı bugün 16:17 saatinde satın aldım ve ürün anahtarı 20:57'de elime ulaştı. Kodu denediğimde ürün anahtarı başka cihazda kullanılıyor yazdı. Mağazaya yazdığımda bana bu mesajı yazdı:

Ve ben de siparişi iptal edip paramı geri almak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Eki Görüntüle 1494846
Dijital ürünlerde iade olmuyor diye biliyorum.

Sana hatanın çözümünü söylemiş. Bu tarz ucuz lisans anahtarları genellikle telefon ile etkinleştiriliyor zaten. Etkinleşirse, kullan gitsin.

Sana hatanın çözümünü söylemiş. Bu tarz ucuz lisans anahtarları genellikle telefon ile etkinleştiriliyor zaten. Etkinleşirse, kullan gitsin.

Hocam ama böyle bir şey yazıyor ne yapacagım anlamadım ne yazdıgını bu arada uyurken sıze yazmak aklıma gelmıstı teşekkürler. bazı operatorlerde ucretlı olabılır vs vs

Son düzenleme:

Geri
Yukarı