PTT'ye kargo siparişi verilir mi?

ERDEMMONUR

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Konuyu başlıkta pek özetleyemedim buradan anlatacağım. Şimdi ben her zaman evde değilim ve Aliexpress'ten kargo siparişi vereceğim fakat Aliexpress te kargoyu bir yere bırakıp 3 gün içinde alma özelliği yok. Yakın çevremde de kargo alacak kimse yok. Dolayısıyla bende çözümü PTT'de buldum. PTT ye kargo siparişi vermek istiyorum yani ben siparişi PTT'ye vereceğim kargo PTT'ye gelecek bende en kısa sürede kargoyu alıp evime gideceğim. Aynı Trendyol'un Gel-Al noktası özelliği gibi. Bu mümkün mü? Bir sıkıntı çıkar mı?

Merhaba. Konuyu başlıkta pek özetleyemedim buradan anlatacağım. Şimdi ben her zaman evde değilim ve AliExpress'ten kargo siparişi vereceğim fakat AliExpress'te kargoyu bir yere bırakıp 3 gün içinde alma özelliği yok. Yakın çevremde de kargo alacak kimse yok. Dolayısıyla bende çözümü PTT'de buldum. PTT'ye kargo siparişi vermek istiyorum yani ben siparişi PTT'ye vereceğim kargo PTT'ye gelecek bende en kısa sürede kargoyu alıp evime gideceğim. Aynı Trendyol'un gel-al noktası özelliği gibi. Bu mümkün mü? Bir sıkıntı çıkar mı?

Çıkacağını sanmam. Sizi bulamayıp şubeye bırakmış gibi bir şey olacak. Ben Türkiye içi kargolarımda o şekilde yapıyorum bir sıkıntı olmadı.

Geri
Yukarı