Steam Puan dükkanından oyun profili önerisi

Kararsızım bu konuda aslında ama şöyle bir şey olabilir: Background Viewer :: Steam Card Exchange

Asıl merak ettiğim şey o kırmızılığın ne kadar saydamlaştığı.

Bahsettiğiniz arka plana sahip değilim ne yazık ki fakat isterseniz siyah bir arka plan ile görüntüsünü atabilirim saydamlık içinde Dying Light 2 daha iyi diye biliyorum.

Bahsettiğiniz arka plana sahip değilim ne yazık ki fakat isterseniz siyah bir arka plan ile görüntüsünü atabilirim saydamlık içinde Dying Light 2 daha iyi diye biliyorum.

Hocam işte Dying Light da full saydam, ben o şekilde değil de teması Hades kırmızısı olsun ama saydam olsun istiyorum.

Kafana göre bir arka planla gösterebilirsen sevinirim.

Hocam işte Dying Light da Full saydam, ben o şekilde değil de teması Hades kırmızısı olsun ama saydam olsun istiyorum.

Kafana göre bir arka planla gösterebilirsen sevinirim.

Buyurun hocam.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    390,7 KB · Görüntüleme: 22
Çok enteresan duruyor ya ne garip yapmışlar saydamlığını, başka arka planlarda da mı böyle duruyor. Sen normalde nasıl kullanıyorsun bunu?

Ben kullanırken yukarıda arkadaşın attığı resimdeki gibi kırmızı arka plan ile kullanıyordum fakat şu an Full siyah tema kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• x.png
    x.png
    213,4 KB · Görüntüleme: 24
Ben kullanırken yukarıda arkadaşın attığı resimdeki gibi kırmızı arka plan ile kullanıyordum fakat şu an Full siyah tema kullanıyorum.

Ya aslında şimdi fark ettim yukarıdaki arkadaşın attığında gayet belli oluyor saydamlığı yani arkada hareket eden şeyler belli oluyormuş, sen Full siyah attın diye galiba bana saydam değilmiş gibi geldi.

Yine de teşekkür ederim hocam uğraştırdım.

Ya aslında şimdi fark ettim yukarıdaki arkadaşın attığında gayet belli oluyor saydamlığı yani arkada hareket eden şeyler belli oluyormuş, sen Full siyah attın diye galiba bana saydam değilmiş gibi geldi.

Yine de teşekkür ederim hocam uğraştırdım.

Dediğin gibi olabilir hocam. Rica ederim ne demek.

Hades profilinden bir şey çıkınca güzel olmuyor set halinde kullanmak lazım. Arka plan farklılığı istiyorsanız DL2 profili alın.

Geri
Yukarı