"Pub. Global. Clv" virüs mü?

huseyinsavc0

Femtopat
Daha fazla  
PC'de oyun oynarken bildirim geldi pub. Global. Clv virüsü bulaşmış dedi, kaldır deyince karantinaya kaldırıldı dedi. Bu virüs mü? Nasıl bulaşmıştır, ne yapmalıyım?

PC'de oyun oynarken bildirim geldi pub. Global. Clv virüsü bulaşmış dedi, kaldır deyince karantinaya kaldırıldı dedi. Bu virüs mü? Nasıl bulaşmıştır, ne yapmalıyım?
Karantina^da bir şey olmayacaktır.Bu bir haber alma truva atı....Sisteme zarar vermiyor sadece bilgi çalıyor (basit bir keygoler yani tuş izleme aracı) ve en sonunda portlar açıyor yeni kardeşlerine....Bir de bakmışsınız ki PC olurvermiş Zombi.....(karşı tarafın kontrolünde)

Karantina^da bir şey olmayacaktır. Bu bir haber alma truva atı...sisteme zarar vermiyor sadece bilgi çalıyor (basit bir keygoler yani tuş izleme aracı) ve en sonunda portlar açıyor yeni kardeşlerine...bir de bakmışsınız ki PC olurvermiş zombi...(karşı tarafın kontrolünde)

Peki ne yapmam gerekiyor? Bilgisayarı yeni aldım Epic'ya da Steam dışından hiçbir şey indirmedim.

Peki ne yapmam gerekiyor? Bilgisayarı yeni aldım Epic'ya da Steam dışından hiçbir şey indirmedim.
Korkma birşey yapmana gerek yok, dosya karantina altında, ara sıra görev yöneticisinden ani %CPU işlemci yüzdelerini gözlemle %10'un üzerinde bir işlemci yüzdesi görürsen müdahale et.(tarama yaparak)

Korkma bir şey yapmana gerek yok, dosya karantina altında, ara sıra Görev Yöneticisi'nden ani %cpu işlemci yüzdelerini gözlemle %10'un üzerinde bir işlemci yüzdesi görürsen müdahale et.(tarama yaparak)

Karantina değil de tamamen silme yok mu acaba şu an PC'yi tam tarama yapıyorum zaten de bu 2. oldu bu bildirimi alalı.

Windowsun kendi antivirüs programını
Windows Güvenlik ayarları açarsan orada silme var...Ben bunu kullanıyorum basit, etkili ve güçlü ve de lisansı free....

Oyun modu var.

Kolayca devredışı bırakılıp etkinleştirilebiliyor.

İtalyan markası (çin değil)

Dosya Ekleri

• anti-1.png
    anti-1.png
    961,7 KB · Görüntüleme: 4
  • anti-2.png
    anti-2.png
    269,2 KB · Görüntüleme: 3
  • anti-3.png
    anti-3.png
    31,2 KB · Görüntüleme: 9

Geri