PUBG 0xc00007b hatas

Awtreca

Hectopat
Daha fazla  
Steam üzerinden PUBG aldım fakat oyunu başlat dediğimde başlatılıyor yazısı çıkıyor ve oyun başlamıyor. Bu hatayı düzeltmek için çok fazla program vs indirdim ama oyunu hala çalıştıramadım ve bu hatayla karşılaştım. Nasıl düzeltebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de vardı. Steam klasöründen PUBG dosyalarına girin. TSI Game klasörü olacak ona girip Binaries daha sonrasında da Win64 adlı klasöre girin. TsIGame adlı .exe'yi açın. Orada size hangi hatanın geldiğini söyleyebilir misiniz? Tahminimce şu .dll kayıp demesi gerekiyor.

Aynı sorun bende de vardı. Steam klasöründen PUBG dosyalarına girin. TSI Game klasörü olacak ona girip Binaries daha sonrasında da Win64 adlı klasöre girin. TsIGame adlı .exe'yi açın. Orada size hangi hatanın geldiğini söyleyebilir misiniz? Tahminimce şu .dll kayıp demesi gerekiyor.
Steam dosyasına giriyorum ama bir PUBG isimli dosya göremiyorum

Tamamdır buldum dosyayı, tslGame dosyasını açmaya çalıştığım zaman uygulama doğru başlatılamadı(0xc00007b) kutucuğu çıkıyor.
Tamam benimki ile aynı hata. @Ramazan Uçan'ın da dediği gibi sorun Microsoft Visual ile alakalı. İlk önce bilgisayardaki Visual 2015 ve Visual 2017'leri silin bu işlemi program kaldırdan yapabilirsiniz. Sonrasında Microsoft'un kendi sitesinden indirip kurun.

Tamam benimki ile aynı hata. @Ramazan Uçan'ın da dediği gibi sorun Microsoft Visual ile alakalı. İlk önce bilgisayardaki Visual 2015 ve Visual 2017'leri silin bu işlemi program kaldırdan yapabilirsiniz. Sonrasında Microsoft'un kendi sitesinden indirip kurun.
Sadece microsoft visual 2017 yi indirdiğim anda visual 2015 kendi kendine silindi. ve hala oyunuda açmıyor diğer eski visual programlarına gerek varmı ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı