PUBG 2 Steam'e gelir mi?

Neye gerek vardı telefona bir daha PUBG çıkarmak. Neler getirmeyi düşünüyorlar acaba.
Bende anlam veremiyorum ama düşününce gerçekten çok büyük kitlesi var, bu kitlenin sıkılıp silmemesi için farklı şeyler getirmeyi amaçlıyorlar. Yani amaç aynı kitleyi bozmamak oyuncu sayı azalması yaşamamak.

Farklı şeyi PUBG Mobile'ye de aktarabilirdiler.
Hocam geliştiricisi olsam yaparım da değilim. 😁
Farklı şeyler derken yeni silah türleri yeni harita yeni yürüyüş, yeni animasyonlar, yeni koşuş stilleri yenilenmiş arayüzü update ile eklemek yerine yeni bir oyun çıkarıyorlar şahsen ben de olsam yeni oyun çıkarırdım bunları yapmak nereye 2.5- 3GB demek milleti update'den kurtarıp yeni oyun indiriyor daha çok istekli oluyor işte.

Hocam geliştiricisi olsam yaparım da değilim. 😁
Farklı şeyler derken yeni silah türleri yeni harita yeni yürüyüş, yeni animasyonlar, yeni koşuş stilleri yenilenmiş arayüzü Update ile eklemek yerine yeni bir oyun çıkarıyorlar şahsen ben de olsam yeni oyun çıkarırdım bunları yapmak nereye 2.5- 3GB demek milleti Update'den kurtarıp yeni oyun indiriyor daha çok istekli oluyor işte.

Neyse hocam. Zaten oynamıyorum oyunu çoktandır toksik oyuncular yüzünden global chat cinsellik yağıyor bildiğin.

Geri
Yukarı