PUBG 2019 Güncellemesi Geliyor!

PUBG oynayarak nasıl para kazanılıyor anlamadım sadece PC için mi Mobile'da olmuyor mu biraz anlatır mısın?

Valla son 1 aydır oynuyorum ama sanırım eşya üzerinden para kazanılıyor ama hiç denk gelmedi bana hiç değerli eşyam yok siz nasıl kazandınız?

Kasaları satarak hocam, oyun içinden kazandığınız para ile haftalık yanılmıyorsam 7 adet kasa alma hakkınız var. Ben en başlarda parayı biriktiriyor, yeni kasa geldiğinde alıyordum 1-2 tane bile düşse 25-30TL havadan para geliyordu. Şimdi pek girmiyorum, yeni kasa geliyor mu ondanda haberim yok açıkçası. Klasik CS:GO mantığı yani kasa düşür, sat. Sadece bunda oyun içi para ile satın alıp sattığınız için, CS gibi 20 oyunda bir düşme gibi bir durum olmuyor.

Ben de telefondan oyun oynayanları bir türlü anlamıyorum, hele ki bilgisayardan emülatörle PUBG varken PUBG Mobile oynayanları hiç anlamıyorum.
Benim gibi PC'sini satıp, kardeşinin 5 senelik PC'si ile idare eden biri normal PUBG oynayamaz. Sistem toplayana kadar mobil ile idare ediyorum. En basiti PC kaldırmıyordur yani.

PC için olanı ücretsiz nereden indirip yükleyebilirim?

Şu oyunu halen anlayamıyorum. Sürekli aynı döngü var. Nasıl zevkli oluyor? Zevkler tartışılmaz gerçi ama merak ediyorum.

Ben de böyle düşünüyorum ama CS:GO, LoL gibi oyunlar var. Kitlelerinden dolayı kanser olsa da oynatıyorlar bir şekilde kendilerini. Bunlar da sürekli aynı döngü diyebileceğimiz şeyler. Asıl olay insan faktörü.
Şu oyunun bağımlısı olan milyonlarca insan var. O ışığı bir tek ben yakalayamadım sanırım.

Yok hocam, yalnız bırakmam ben sizi.

Bu oyunu hiç oynamadım desem. Satın alıp 2 gün sonra iade etmiştim. Hemde full DLC satın almıştım

PC için olanı ücretsiz olarak nasıl indirip yüklemek mümkün mü ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…