Çözüldü PUBG 30 FPS'ten 60 FPS'e nasıl çekilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

çaresiz1432

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. PUBG de 30 FPS deyim. Telefonum 30Hz kullanıyor nedense, sistemden de baktım. Oyunda iken 30 Hz yazıyor internetten baktım bir sürü video izledim. GFX tool ile yapanlar var ama bende olmadı ya da yalan bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Çözüm
Bu Config nedir hocam nasıl yaparım hdr da tekrar fps artışı sağlarmıyım en az 35 Config le en az 40 - 45 olurmu?
GFX Tool işini görüyorsa gerek yok. Config ban sebebi zaten. (Genellikle.) HDR’ı amiral gemisi 90/60FPS cihazlarda bile kullanmak saçma. Akıcı ayar en iyisi. Cihaz güçlüyse (Sana önermiyorum.) Dengeli’de oynamak belki.
Bu Config nedir hocam nasıl yaparım hdr da tekrar fps artışı sağlarmıyım en az 35 Config le en az 40 - 45 olurmu?
GFX Tool işini görüyorsa gerek yok. Config ban sebebi zaten. (Genellikle.) HDR’ı amiral gemisi 90/60FPS cihazlarda bile kullanmak saçma. Akıcı ayar en iyisi. Cihaz güçlüyse (Sana önermiyorum.) Dengeli’de oynamak belki.

Çözüm

Geri
Yukarı