PUBG 39 TL'ye Key olarak Alınır mı?

Vulture

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. PUBG eskise de oyuncusu eksilmiyor, her gün daha da artıyor. Steam cüzdanda 50 TL'lik bakiyem var ancak PUBG uzunca bir süre indirime girecek gibi durmuyor. Sizce PUBG 39 TL'ye key olarak alınır mı? Yoksa gereksiz midir? İndirime girmesini mi beklemeliyim çünkü cüzdandaki bakiyeyi harcayacak oyun bulamadım kendime. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Hangi siteden alıcaksın?
Link paylaşmak yasak diye biliyorum, maalesef.
Ben Steam'den alırdım. Ekim sonunda indirimler başlıyor. Yanlış hatırlamıyorsam 23 liraya falan düşüyor.
Maalesef 43 liraya düşüyor. 23 olsa asla beklemezdim. Sorun şu ki cüzdandaki 50 TL'yi harcayamıyorum. Tekrar 40 TL oraya verip cüzdandaki bakiyeye dokunmamazlık etmek hoş olmuyor. Tavsiyeniz nedir? Oyunda hile çok mu? Elim yatkındır bu tarz oyunlara. Sıkıntı çeker miyim?
Alınır, Steam'de de aynı fiyata düşüyor.
Hile durumu nedir? Sıkıntısız oynayabilir miyim?

Link paylaşmak yasak diye biliyorum, maalesef.

Maalesef 43 liraya düşüyor. 23 olsa asla beklemezdim. Sorun şu ki cüzdandaki 50 TL'yi harcayamıyorum. Tekrar 40 TL oraya verip cüzdandaki bakiyeye dokunmamazlık etmek hoş olmuyor. Tavsiyeniz nedir? Oyunda hile çok mu? Elim yatkındır bu tarz oyunlara. Sıkıntı çeker miyim?

Hile durumu nedir? Sıkıntısız oynayabilir miyim?

Ben çok fazla oynamıyorum ama denk gelmedim hileye Ranked'da çok fazla var diyorlar.

Hayır link paylaşman için sormadım, güvenilir bir site mi?
Yorumları iyi, forumda da daha önce sorulduğunda tavsiye edilmiş.
Hileler fazlalaşmış diye duydum. Çok oyunculu PC oyunlarında hile olmazsa olmaz, R6'da bile hileler fazlalaşmaya başladı. Bence indirimi bekle, o kadar etmez, onun yerine R6 al.
R6 Uplay hesabımda var. İndirimde PUBG 43 TL oluyor.
Ben çok fazla oynamıyorum ama denk gelmedim hileye Ranked'da çok fazla var diyorlar.
Peki oyunun zorluğu mobile ve lite ile eş değer midir veyahut hileci oranları?

Yeni konular

Geri
Yukarı