Çözüldü PUBG açılış animasyonu sonrası kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kullu500

Decapat
i5 7300HQ GTX 1050'li laptopla geçen haftaya kadar sorunsuz oynadığım PUBG gelen son survivor Pass güncellemesi sonrası bir türlü açılmadı. Güncelleme öncesinde de açılırken kapanıp 3-5 sefer tekrar açmayı deneyerek girebildiğim zamanlar oluyordu. Bu sefer çok fazla denememe rağmen açılış animasyonundan sonra direkt oyun kapanıyor. Steam'in önerdiği çözüm yollarını denedim, dosya bütünlüğü doğrulama vs. internet hızım yavaş olduğu için silip komple baştan yüklemek dışında deneyebileceğim başka bir şey bulamadım. Çözümünü bilen var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Konuyu açtığım günden beri oyun çalışmıyor, 3 farklı bilgisayarda denedim yine giremedim. Ticket attım forumlarda yazılmış fayda etmeyen yöntemleri çevirip çevirip söylediler, onlar da çözemedi. Neden böyle oldu garip...

Şu an aynı sorun gene başladı bende de güncelleme sonrası
Formatla düzelir sanırsam :(

Yabancı forumda şu şekilde çözüm geldi, denedim ve problemimi çözdü. Sorunun hala devam ediyorsa denemelisin.

1) PUBG'yi Kaldır:

Steam kitaplığınıza gidin.
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'a sağ tıklayın ve Kaldır'ı seçin.
Onay isteyen bir Windows açılır, Sil'e tıklayın.

2) İlişkili dosyaları kaldırın:

Windows Tuşu+R'ye basın.
%Localappdata% yazın ve ardından Enter veya Tamam'a basın.
TslGame, WELLBIA ve BattlEye klasörlerini silin.

Program C:\Program Files AntiCheatExpert klasörüne gidin, klasör varsa silin.
Program Files\Common Files'a gidin ve orada ne olduğuna bağlı olarak PUBG, UNCHEATER veya Wellbia klasörünü silin.

Program Files (X86)\Common Files\BattlEye konumuna gidin ve BEService_pubg.exe dosyasını silin.

Program Files (x86)\Steam\steamapps\common konumuna gidin ve PUBG klasörünü silin.

Steam'de Ayarlar>İndirmeler bölümüne gidin ve İNDİRME ÖNBELLEĞİNİ TEMİZLE üzerine tıklayın
Steam'i yeniden başlatın.

3) PUBG'yi Yeniden Yükleyin.
Konuyu açtığım günden beri oyun çalışmıyor, 3 farklı bilgisayarda denedim yine giremedim. Ticket attım forumlarda yazılmış fayda etmeyen yöntemleri çevirip çevirip söylediler, onlar da çözemedi. Neden böyle oldu garip...

Şu an aynı sorun gene başladı bende de güncelleme sonrası
Formatla düzelir sanırsam :(

Yabancı forumda şu şekilde çözüm geldi, denedim ve problemimi çözdü. Sorunun hala devam ediyorsa denemelisin.

1) PUBG'yi Kaldır:

Steam kitaplığınıza gidin.
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'a sağ tıklayın ve Kaldır'ı seçin.
Onay isteyen bir Windows açılır, Sil'e tıklayın.

2) İlişkili dosyaları kaldırın:

Windows Tuşu+R'ye basın.
%Localappdata% yazın ve ardından Enter veya Tamam'a basın.
TslGame, WELLBIA ve BattlEye klasörlerini silin.

Program C:\Program Files AntiCheatExpert klasörüne gidin, klasör varsa silin.
Program Files\Common Files'a gidin ve orada ne olduğuna bağlı olarak PUBG, UNCHEATER veya Wellbia klasörünü silin.

Program Files (X86)\Common Files\BattlEye konumuna gidin ve BEService_pubg.exe dosyasını silin.

Program Files (x86)\Steam\steamapps\common konumuna gidin ve PUBG klasörünü silin.

Steam'de Ayarlar>İndirmeler bölümüne gidin ve İNDİRME ÖNBELLEĞİNİ TEMİZLE üzerine tıklayın
Steam'i yeniden başlatın.

3) PUBG'yi Yeniden Yükleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı