Çözüldü PUBG açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
PUBG bu şekilde kaldı sildim tekrar yükledim aynı. Ne yapmalıyım?

SharedScreenshot.jpg

Çözüm
Selamlar ben sorunu çözdüm internet bağlantısından dolayı kaynaklanıyormuş. Modemi kapatıp açtım düzeldi. Pubg destek ekibinin bana gönderdiği mesajı buraya atayım çözemeyen varsa diğer yolları da deneyebilir.
"Selamlar,

Bizimle iletişime geçtiğin için teşekkür ederim. Yaşadığın bu sorun bağlantıdan kaynaklı olabilir. Bu nedenle senden denemeni istediğim birkaç adım var. Her adımı yaptıktan sonra giriş yapmayı tekrar dene olmazsa bir sonraki adıma geç lütfen;

1- En etkili ve en kolay yöntem olan modemi kapatıp tekrar açmak. Böylece modemin yeni bir IP adresi alacaktır ve bundan kaynaklanan bir sorun varsa düzelecektir.

2- IP adresini otomatik tanımlamak ve DNS değiştirmek;

- Denetim masasını açın. Ağ durumunu ve görevleri görüntüle simgesine tıklayın.
- Mevcut internet bağlantınızın üzerine tıklayın.
- Özellikler butonuna tıklayın.
- İnternet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)'ü seçin. Özellikler butonuna tıklayın.
- Üst kısımda Otomatik olarak bir IP adresi al seçili olsun,
- Alt kısımda da DNS sunucu adresini elle seç ve aşağıdakileri gir;
208.67.222.222
208.67.220.220
- Tamama basarak burayı kapatabilirsin.

3- Son olarak farklı bir internet ile bu durumu dene lütfen. Örneğin telefonunun internetini paylaştırıp o internet ile oyunu bir açmaya çalış. Bu şekilde girecek mi bakalım.

Gelişmelerle ilgili beni de bilgilendirirsen çok sevinirim. Haber bekliyorum.

Görüşmek üzere."
Arkadaşlar aynı sorun bende de oldu o ekranda kalıyor bir zaman sonra bağlanıldı diyor fakat fps 20 de takılı kalıyor yani aşırı kasma oldu bugün. Acaba oyunla mı yoksa işletim sistemi ile mi alakalı bilemiyorum.

Selamlar ben sorunu çözdüm internet bağlantısından dolayı kaynaklanıyormuş. Modemi kapatıp açtım düzeldi. Pubg destek ekibinin bana gönderdiği mesajı buraya atayım çözemeyen varsa diğer yolları da deneyebilir.
"Selamlar,

Bizimle iletişime geçtiğin için teşekkür ederim. Yaşadığın bu sorun bağlantıdan kaynaklı olabilir. Bu nedenle senden denemeni istediğim birkaç adım var. Her adımı yaptıktan sonra giriş yapmayı tekrar dene olmazsa bir sonraki adıma geç lütfen;

1- En etkili ve en kolay yöntem olan modemi kapatıp tekrar açmak. Böylece modemin yeni bir IP adresi alacaktır ve bundan kaynaklanan bir sorun varsa düzelecektir.

2- IP adresini otomatik tanımlamak ve DNS değiştirmek;

- Denetim masasını açın. Ağ durumunu ve görevleri görüntüle simgesine tıklayın.
- Mevcut internet bağlantınızın üzerine tıklayın.
- Özellikler butonuna tıklayın.
- İnternet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)'ü seçin. Özellikler butonuna tıklayın.
- Üst kısımda Otomatik olarak bir IP adresi al seçili olsun,
- Alt kısımda da DNS sunucu adresini elle seç ve aşağıdakileri gir;
208.67.222.222
208.67.220.220
- Tamama basarak burayı kapatabilirsin.

3- Son olarak farklı bir internet ile bu durumu dene lütfen. Örneğin telefonunun internetini paylaştırıp o internet ile oyunu bir açmaya çalış. Bu şekilde girecek mi bakalım.

Gelişmelerle ilgili beni de bilgilendirirsen çok sevinirim. Haber bekliyorum.

Görüşmek üzere."

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı