PUBG aile paylaşımında karakter seçimi sorunu

Rak Benadam

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PUBG Steam paylaşımından oynuyorum, şu şekilde anlatayım sizlere:
Şimdi A hesabında B hesabının paylaşımından oynuyorum oyunu ve B hesabının karakteri çıkıyor. Oynarken arada sırada kendi kendine A hesabı karakterine geçiyor. Ben bunu nasıl değiştirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar PUBG Steam paylaşımından oynuyorum, şu şekilde anlatayım sizlere:
Şimdi A hesabında B hesabının paylaşımından oynuyorum oyunu ve B hesabının karakteri çıkıyor. Oynarken arada sırada kendi kendine A hesabı karakterine geçiyor. Ben bunu nasıl değiştirebilirim?
Aile paylaşımı zaman zaman böyle hatalar veriyor. Oyunun asıl sahibi başka oyunda olsa bile, seni istediğin oyuna sokmuyor. Hazır, ücretsiz bu şekilde oynama şansın varken karakterin kıyafetine, saçına takılma derim ben.

Peki aile paylaşımı ile oynarken item düşebiliyor mu bize? Yoksa oyunu satın mı almamız gerekiyor. Mesela CS GO da aile paylaşımı ile de oynasak skin düşüyordu.

Aile paylaşımında çok oyunculu oyunları oynamakta hep sıkıntı oluyor. CS:GO ve PUBG tarzı oyunlar aile paylaşımında oynanması sıkıntı. Hatta CS:GO oynanamıyor bile :). Aile paylaşımını sadece "Tek oyunculu" kategorisindeki oyunlar için kullanmanızı öneririm.

Aile paylaşımında çok oyunculu oyunları oynamakta hep sıkıntı oluyor. CS:GO ve PUBG tarzı oyunlar aile paylaşımında oynanması sıkıntı. Hatta CS:GO oynanamıyor bile :). Aile paylaşımını sadece "Tek oyunculu" kategorisindeki oyunlar için kullanmanızı öneririm.
Yok Aile Paylaşımı oynarken CS 'yi skin düşüyordu. Şuan kendi hesabım var zaten fakat bilgisayarım pek iyi olmadığından PUBG almayı düşünmüyorum. Merak ettiğim tek nokta PUBG 'dede düşüyor mu item :)

Yok Aile Paylaşımı oynarken CS 'yi skin düşüyordu. Şuan kendi hesabım var zaten fakat bilgisayarım pek iyi olmadığından PUBG almayı düşünmüyorum. Merak ettiğim tek nokta PUBG 'dede düşüyor mu item :)

Bendede aynı sorun var kendi hesabınla girdiğinde sikinler düşüyor öbür türlü öteki adamın hesabına gidiyor sorunu çözersen haber verirmisin

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı