PUBG alınır mı, i7-7700 GTX 1050 Ti kaldırır mı?

Tunaaslan

Decapat
Ben de çoğu oyuncu gibi CS:GO'yu bırakıp PUBG'ye geçeceğim çünkü çok sıkıldım hile gelmesinden, hilelerin ban yemeyip Global Community'si smurf hesapları boostlarken ban yemek. Karşıma pek çok hile geliyor ya adamın isminin başında Hentai! yaziyor. Haktım hentai neymiş diye, Hentai Ware diye bir hile varmış, o yüzden biraz kasarak oynadım zorladım kendimi falan. Bir sonraki gün baktım Overwatch yemişim. Bu benim 2. OW ban yiyişim ama konumuz bu değil. Ben PUBG alacağım ama bilgisayarımın kaldırıp kaldırmayacağını bilmiyorum.

Özellikler:
GTX 1050 Ti
INTEL i7-7700
8 GB RAM
Windows 10

Sizce kasmadan, donmadan kaldırır mı? Kaldırsa bile alsam mı, CS:GO'yu bıraksam mı hala karar veremedim ama %99 bırakacağım. 6 yıldır oynuyorum, 11 yaşımdan beri CS:GO'dayım, sıkıldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de çoğu oyuncu gibi CS:GO'yu bırakıp PUBG'ye geçeceğim çünkü çok sıkıldım hile gelmesinden, hilelerin ban yemeyip Global Community'si smurf hesapları boostlarken ban yemek. Karşıma pek çok hile geliyor ya adamın isminin başında Hentai! yaziyor. Haktım hentai neymiş diye, Hentai Ware diye bir hile varmış, o yüzden biraz kasarak oynadım zorladım kendimi falan. Bir sonraki gün baktım Overwatch yemişim. Bu benim 2. OW ban yiyişim ama konumuz bu değil. Ben PUBG alacağım ama bilgisayarımın kaldırıp kaldırmayacağını bilmiyorum.

Özellikler:
GTX 1050 Ti
INTEL i7-7700
8 GB RAM
Windows 10

Sizce kasmadan, donmadan kaldırır mı? Kaldırsa bile alsam mı, CS:GO'yu bıraksam mı hala karar veremedim ama %99 bırakacağım. 6 yıldır oynuyorum, 11 yaşımdan beri CS:GO'dayım, sıkıldım.

RAM 8 GB olmasaydı iyiydi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orta ayarlarda rahatlıkla oynanır. Gölge ve çimenlikleri düşük yapmanı tavsiye ederim.

1050 Tİ ekran kartı olanlar genelde PUBG oyunun da sorun yaşıyorlar.
Oyunun optimizasyon sorunları yüzünden stabil bir FPS alabilmek çok zor.
FPS oyunlarında 60-70 arası FPS alırken, FPS çatışmada 50 civarına düşünce maalesef keyif alamayacağının garantisini verebilirim.

İ7-8700K, 1080 Tİ ve 16 GB Bellekli sistemi olduğu halde PUBG gibi bir oyunda 100 küsür FPS'lerden aniden 70-80 düşüşü gören yayıncılar tanıyorum. Adamlar oyunu sevmesine rağmen her gün optimizasyon sorununa küfrediyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşların dediği gibi bellek kullanımı da bazen yüksek seviyelere çıkabiliyor. Ani takılma sorunu da çok yaşayabilirsin.

Ayriyeten PUBG eski Battle Royale oyunları gibi yavaş yavaş miladını doldurmaya başladı.
Yakın zamanda BF V ve COD Battle Royale modları geliyor.

Ya da FPS oyunu arıyorsan Rainbow Six Siege önerebilirim. CS:GO oynamayı seven adama en yakın oyun olduğunu söyleyebilirim.
Rainbow Six Siege %60 İndirimde
Şuanda %60 indirimde 55 ₺ gibi bir fiyata satın alabilirsin.

Son düzenleme:
e

Özellikler:
GTX 1050 Ti
INTEL i7-7700
8 GB RAM
Windows 10

Yüksekte de oynatır testlere bakabilirsin.

1050 Tİ ekran kartı olanlar genelde PUBG oyunun da sorun yaşıyorlar.
Oyunun optimizasyon sorunları yüzünden stabil bir FPS alabilmek çok zor.
FPS oyunlarında 60-70 arası FPS alırken, FPS çatışmada 50 civarına düşünce maalesef keyif alamayacağının garantisini verebilirim.

İ7-8700K, 1080 Tİ ve 16 GB Bellekli sistemi olduğu halde PUBG gibi bir oyunda 100 küsür FPS'lerden aniden 70-80 düşüşü gören yayıncılar tanıyorum. Adamlar oyunu sevmesine rağmen her gün optimizasyon sorununa küfrediyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşların dediği gibi bellek kullanımı da bazen yüksek seviyelere çıkabiliyor. Ani takılma sorunu da çok yaşayabilirsin.

Ayriyeten PUBG eski Battle Royale oyunları gibi yavaş yavaş miladını doldurmaya başladı.
Yakın zamanda BF V ve COD Battle Royale modları geliyor.

Ya da FPS oyunu arıyorsan Rainbow Six Siege önerebilirim. CS:GO oynamayı seven adama en yakın oyun olduğunu söyleyebilirim.
Rainbow Six Siege %60 İndirimde
Şuanda %60 indirimde 55 ₺ gibi bir fiyata satın alabilirsin.

Rainbow Six Siege almayı düşünüyorum. Fps oyunu ararken aklıma zula geldi yükledim yüklemez olaydım böyle kötü fizikleri olmaz bir oyunun zaten oyun p2w adam silahına +6 basmış vs ye gel diyor çatır çatır yeniyor sonra

keşke cs go gibi olsa zula özenti olsun onada varım ama süper silahları paralı yapmak kadar kötü bir davranış olamaz bide fizkilerinide geliştirmeliler adam uçarak hs atioyor

P2W olması zaten beni çok şaşırtmıyor. Fizik kısmına gelince de CS:GO da bütçe 20 bin TL olsa zulada 10 bin TL, yani ne kadar para o kadar iyi oyun. (Yani sanırsam öyle para bütçesi=oyun güzelliği.)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı