PUBG alınır mı, i7-7700 GTX 1050 Ti kaldırır mı?

Hocam bende 1060 6g var ben bile zaman zaman drop yiyorum o ekran kartıyla maalesef drop yiyeceksiniz ama alınmayacak gibi değil bütçeniz varsa ekran kartını yükseltmenizi öneriyorum

1050 Tİ Akıcı oynatır o oyunu gölgeleri kapatın çimenleri ve grafikleri en düşüğe alın yiyeceğiniz FPS droplar genelde bomba, sis bombası ve araba patlamalarında olur onun dışında FPS drop yemezsiniz. Sıkıntı yaşacağınız tek konu RAM mümkünse yakın zamanda 16'ya çıkarmaya çalışın. FPS dropların önüne geçersiniz.

Çatır çatır oynarsın ama istersen seni Fortnite'a alalım.
Yapıdır grafik tarzıdır ben daha çok seviyorum :)
Ben Fortnite nin grafiklerini cok tatli buluyorum ama oyunu yukledigim yer yavas yukluyo internetim yavas degil 3 saatte indirdi pubg yi ama fortniteyi 100kbit ile indiriyordu bende pubg yi dusunmeye basladim
1050 Tİ Akıcı oynatır o oyunu gölgeleri kapatın çimenleri ve grafikleri en düşüğe alın yiyeceğiniz FPS droplar genelde bomba, sis bombası ve araba patlamalarında olur onun dışında FPS drop yemezsiniz. Sıkıntı yaşacağınız tek konu RAM mümkünse yakın zamanda 16'ya çıkarmaya çalışın. FPS dropların önüne geçersiniz.
16 yapacagim en kisa zamanda ama kurun hali ortada alinirmi ram bilemiyorum
Valla görmediğiniz biyerden öylece koşarken tek yiyip ölmek gibi olaylarda sinirlenmeyecegini biliyorsan al hele ki duo maçlarda çok eglenirsiniz
Oyunu aldim duo da 700 saat deneyimli bi arkadasimla giriyoruz cok zevkli oluo ama tek girince adam bana tarıyor nerde oldugunu görmüyorum ölüyorum sonra iade basvurusunda bulunuyorum sonra 700 saat oynamis arkadasima yazıyorum etme dio birkac hafta sonra guzel oynarsin dio ben de zaten 4 gunluk PUBG oyuncusuyum 6 yıl alıştığım cs go ya hic benzemiyor 700 saat oynayan arkadas diyor ki pubg ye alisinca oynarsin cs go dan pubg ye gecmek zordur birkac hafta oynicam alisirim herhalde.

Son düzenleme:
Ben Fortnite nin grafiklerini cok tatli buluyorum ama oyunu yukledigim yer yavas yukluyo internetim yavas degil 3 saatte indirdi pubg yi ama fortniteyi 100kbit ile indiriyordu bende PUBG'yi düşünnmeye başladım.

16 yapacağım en kısa zamanda ama kurun hali ortada alınır mı RAM bilemiyorum.

Oyunu aldim duo da 700 saat deneyimli bi arkadasimla giriyoruz cok zevkli oluo ama tek girince adam bana tarıyor nerde oldugunu görmüyorum ölüyorum sonra iade basvurusunda bulunuyorum sonra 700 saat oynamis arkadasima yazıyorum etme dio birkac hafta sonra guzel oynarsin dio ben de zaten 4 gunluk PUBG oyuncusuyum 6 yıl alıştığım cs go ya hic benzemiyor 700 saat oynayan arkadas diyor ki pubg ye alisinca oynarsin cs go dan pubg ye gecmek zordur birkac hafta oynicam alisirim herhalde.
Dostum bende de Fortnite 30 Kbit'de iniyor diye gösteriyordu ama 3 saatte indi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı