PUBG alınır mı?

Bana göre berbat bir oyun, çok hantal ve mekanikleri çöp. Fakat uyun hoşuna gidiyorsa al, neden linç yiyesin ki?
Mekanikleri çöp mü?Fortnite CoD Warzone devam et sen knk hadi.
Oyunu sevmeyenlerin çoğu oynayamayanlar.Al kardeşim.Sen takma böyle oyunu oynayamayıp kötü çöp diyenlere.Allah var optimizasyon kötü şimdi.Fakat iyi sistemin varsa kaçırma derim.Solo sıkıyor diyenlerde aynı muabbet.Oynayamayıp çöp diyenler...

Yeni oyuncular için çöp bir ortam, oynanamaz durumda. Daha çok tecrübeli oyuncular işgal etmiş PUBG'yi.

Zevk alacağınızı zannetmiyorum ama heves ettiyseniz alın gitsin.

CoD: Warzone oynuyorum 2 arkadaşımla birlikte ve oldukça sarıyor. PUBG en son ekim ayında oynamıştım. Warzone'dan sonra gireyim bir bakayım dedim. Çok dandik geldi. Oynanış olsun optimizasyon olsun grafik olsun. Bence al içinde kalmasın 1-1.5 saat oyna beğenmezsen iade et. Warzone çok daha iyi.
PUBG çok daha iyi Warzone'den.

Mekanikleri çöp mü? Fortnite CoD Warzone devam et sen kanka hadi.
Oyunu sevmeyenlerin çoğu oynayamayanlar. Al kardeşim. Sen takma böyle oyunu oynayamayıp kötü çöp diyenlere. Allah var optimizasyon kötü şimdi. Fakat iyi sistemin varsa kaçırma derim. Solo sıkıyor diyenlerde aynı muabbet. Oynayamayıp çöp diyenler...

Kusra bakma da bana göre PUBG koca bir çöp. Oynayıp oynayamam ile alakası yok; senin mantığınla oynayamadığım fakat en sevdiğim Battle Royale olan Apex'e de çöp demem gerek. Yorumun başında zaten bana göre çöp bir oyun dedim. Ayrıca arkadaşa oyunu kesinlikle alma çok büyük linç yersin gibi bir şey de demedim, hoşuna gidiyorsa alıp oynayabilir tabii. Lakin seni bu kadar tetikleyen şey nedir anlayamadım :)

Almayın.
20200828_060621.jpg

Geri
Yukarı