PUBG almaya değer mi?

PUBG alınırmı?

• Alınır

Oy: 23 30,3%
  • Alınmaz

Oy: 39 51,3%
  • Epic games 2 ay sonra falan bedava verir.

Oy: 14 18,4%

• Oy verenlerin toplamı
    76
  • Anket kapandı .
Arkadaşlar bu yaz oynamak için bir oyun almak istiyorum en fazla 30 TL bütçem var. Steam cüzdanımda ise eşya satarak kazandığım 26 TL var arkadaşım olmadığı için tek oynayacağım oyun şu an 43.50 TL ben kendi cebimden sadece 17.50 TL ödeyeceğim. Daha güzel oyunlar da indirime girer mi? Yoksa PUBG iyi mi? Yayıncılardan gördüğüm kadarıyla güzele benziyor.

Not: Şu an bilgisayarımda Battle royale oyunu olarak sadece Apex Legends var.
Alma bence bir noktadan sonra çok sıkıyor ben mobili oynayacak çok arkadaşım olmasına rağmen bıraktım pubg lite full grafiklerde oynayınca fazla bir şey fark etmiyor.

Geçenlerde PUBG lite'ı ama yere indikten 5 dakika sonra ölüyordum 2 ay falan alışmaya çalıştım mekanikleri ne ama olmadı sanırım oyunu ilk çıktığı günden beri oynayan kemik kitle denilen kısmı geçmek imkansız.
PUBG Lite'da oynayanlar çok kötü oynuyorlar, bu size zor geldiyse normal versiyonundakiler terminatör gibi gelecektir.

Geçenlerde PUBG lite'ı ama yere indikten 5 dakika sonra ölüyordum 2 ay falan alışmaya çalıştım mekanikleri ne ama olmadı sanırım oyunu ilk çıktığı günden beri oynayan kemik kitle denilen kısmı geçmek imkansız.
Lite oynarken 5 dakikada ölüyorsanız PUBG oynarken kalabalık ortamlarda 1-2 dakika ancak dayanırsınız. Çok sağlam oynayan bir kitlesi var 😀

Bence ona para vermek yerine fortnite veya apex indirebilirsiniz diyecektim ki apex zaten var diyorsunuz. Oyunun tek olayı kim diğerini daha önce görürse o öldürüyor. Apex daha zevkli ve fortniteta build olayı var. Fortnite oynarsanız build alışana kadar kanser olabilirsiniz ama sonrasında zevkli gelir baya.
Epic games'de fortnite'ı eskiden 120 saat falan oynadım sonradan biraz çocukça gelmeye başladığı için bırakmıştım.

PUBG Lite ile PUBG Steam arasında dağlar kadar fark yok bence. Tek farkı silahların arkasında sallanan zımbırtıların olmaması ve grafiklerin harika detaylı olmaması. Ek olarak yeni çıkan bazı haritalar bulunmamakta. Gerisi tamamen aynı.

Bence alınabilir. Daha çok gercekçiliğe önem veren oyunlardan hoşlanıyorsanız güzel çünkü diğer battleroyale oyunları tamamıyla bilimkurgu tarzında.
Ama derseniz bana farketmez gerçekçilik şart değil o zaman Apex Tavsiye ederim. Çünkü Fortnite denen oyuna şu zamandan sonra alışmak çok zaman alır. Adama bir kurşun sıkıyorum adam bana gökdelen dikiyor bu nedir arkadaşım.

Yeni konular

Geri
Yukarı