Çözüldü PUBG Amazon Prime ödülleri gelmemiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Gelecek ay sınavlar başlayacağı için önce başka çözümler deneyeceğim.
Krafton ID'e girip Amazon bağlantısını kaldırıp tekrardan Amazon bağlantısını kurun. Tüm ödülleriniz hesabınıza gelecektir.
Selam, önceden Steam PUBG Amazon Prime ödülü nasıl alınır? adlı bir konu açmıştım ve o konuda ödüllerim gelmişti. Ardından oyunu silmiştim fakat aylarca ödülleri talep etmeme rağmen hiçbiri envanterime gelmemiş. Ödülleri nasıl alacağım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Aynı durumdaydım. Şu şekilde yaptım. Krafton hesabımı tamamen sildim. 1 ay sonra tamamen sistemden siliniyor. Zaten 1 ay sonra silindiğine dair mail gelecek. Ondan sonra tekrar aynı bilgilerle üye ol. Tekrar bağla. Geçen hafta bu şekilde yaptım ve toplu olarak bütün kutuları verdi.

Aynı durumdaydım. Şu şekilde yaptım. Krafton hesabımı tamamen sildim. 1 ay sonra tamamen sistemden siliniyor. Zaten 1 ay sonra silindiğine dair mail gelecek. Ondan sonra tekrar aynı bilgilerle üye ol. Tekrar bağla. Geçen hafta bu şekilde yaptım ve toplu olarak bütün kutuları verdi.
Hocam şu an biraz bekleyeceğim olmazsa sizin dediğiniz gibi bekleyeceğim ama 1 ay beklemem mi lazım?

Hocam şu an biraz bekleyeceğim olmazsa sizin dediğiniz gibi bekleyeceğim ama 1 ay beklemem mi lazım?
Belki yeni hesap bağlayınca eski ödülleri vermez diye ben 1 ay beklemeyi tercih ettim. Bilmediğin için risk atmadım. 1 ay hesabın askıda kalıyor tam silinmiyor. 1 Ay sonra krafton mesaj atıyor tamamen silindi şeklinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı