Çözüldü PUBG bonus Pass ödülleri nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

arasmaras

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI RTX3060 12GB
RYZEN5 5600
32GB RAM
MSI A520
MSI 550W
Steam PUBG'de Pass'i fulledim 31 level olmama 1 veya 2 maç kaldı 31 level olunca bonus yoldaki bütün ödülleri alabiliyor muyum hemen?

Çözüm
Umarım çıkarırsın hocam. Ben gene iyi çıkardım ama en sevdiklerim dans kuponları.

@arasmaras Hocam çözüm olarak işaretlemen hoş ama ilk yazdığımı çözüm olarak işaretlersen daha sağlıklı olur. Son yazdığım ve çözüm olarak işaretlediğin yazım cevap değil, iyi şeyler çıkarmanı umut etmem. :D

Tamam bir de 31 leveldan sonra her level atlamaya 1 puan veriyormuş.
Hayır. 31 level olduktan sonra bonus yoldaki sandık kuponlarını alman gerekiyor. Bonus yazanları ise sayfadaki bütün bonus harici ödülleri aldıktan sonra alıyorsun. Zaten hangisi bonus, hangisi SP ile alınıyor şeklinde ödüllerin altında yazıyor.

Hayır. 31 level olduktan sonra bonus yoldaki sandık kuponlarını alman gerekiyor. Bonus yazanları ise sayfadaki bütün bonus harici ödülleri aldıktan sonra alıyorsun. Zaten hangisi bonus, hangisi SP ile alınıyor şeklinde ödüllerin altında yazıyor.

31 level olduğumda kaç puan gelicek 5 mi?

Anahtarla açılan sandıklardan kostum kuponu istiyorum.
Umarım çıkarırsın hocam. Ben gene iyi çıkardım ama en sevdiklerim dans kuponları.

@arasmaras Hocam çözüm olarak işaretlemen hoş ama ilk yazdığımı çözüm olarak işaretlersen daha sağlıklı olur. Son yazdığım ve çözüm olarak işaretlediğin yazım cevap değil, iyi şeyler çıkarmanı umut etmem. :D

Son düzenleme:

Tamam bir de 31 leveldan sonra her level atlamaya 1 puan veriyormuş.

Çözüm

Geri
Yukarı