PUBG "Desteklenmeyen 16 Bit Uygulama" Hatası

xeb0lax

Hectopat
Bugün PUBG indirmesini bitirdim ve oyuna giriş yapmaya çalıştım fakat hep bir hata veriyor. İnternete baktım bunla ilgili hiçbir yazı yoktu. Resmini koyuyorum. Lütfen yardımcı olun.

1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk başta iki tane soru işareti olmaması lazım. Bilgisayarına virüs bulaşmış olabilir. MBAM ile taratın öncelikle.

Dediğiniz uygulamayı kullandım fakat sorun hala devam ediyor.
PC restartladıktan sonra program açılmamaya başladı.
RAM'larde virüs olduğu söylenmiş şimdi RKill adlı programı indiriyorum.
Isass.exe diye birşey var görev yöneticisinde. Silince PC'ye zorla restart attırıyor. Bu virüsten nasıl kurtulabilirim.

Birçok dosyam silindi :( Allah rızası için yardım edebilecek birisi varsa yazabilir mi?

2.PNG
3.PNG

RAM'de virüs var diyen geri zekalı kim ise bir daha ona fikir danışmayın... RAM, geçici depolamadır. PC kapanınca RAM içinde bir şey kalmaz. PC açılınca çalışan bütün programlar zaten RAM'de olur, buna virüsler de dahil.

Isass.exe normalde bir sistem işlemidir. Ona kadar sizde Svchost virüsü bile varmış. MBAM artık bir şey bulamıyorsa şimdi şu komutu girin:

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

RAM'de virüs var diyen geri zekalı kim ise bir daha ona fikir danışmayın... RAM, geçici depolamadır. PC kapanınca RAM içinde bir şey kalmaz. PC açılınca çalışan bütün programlar zaten RAM'de olur, buna virüsler de dahil.

Isass.exe normalde bir sistem işle midir? Ona kadar sizde Svchost virüsü bile varmış. MBAM artık bir şey bulamıyorsa şimdi şu komutu girin:

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Hocam düzeldi gibi oldu fakat bu sefer PC her şeyi virüs olarak algılıyor. Mecbur gerçek zamanlı virüs korumasını kapatmam gerekiyor. Yoksa görev yöneticisini bile açmıyor. Aynı şekilde MBAM de bazı dosyaları siliyor. Geçen gün Opera'dan tutun Steam oyunlarına kadar birçok şeyi sildi.

Hocam düzeldi gibi oldu fakat bu sefer PC her şeyi virüs olarak algılıyor. Mecbur gerçek zamanlı virüs korumasını kapatmam gerekiyor. Yoksa görev yöneticisini bile açmıyor. Aynı şekilde MBAM de bazı dosyaları siliyor. Geçen gün Opera'dan tutun Steam oyunlarına kadar birçok şeyi sildi.
2004 sürümüne geçip deneyin o zaman. Olmazsa format atın ve bir dahakine biraz daha dikkatli kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı