PUBG Dikey Hassasiyet Çarpanı Hassasiyeti Nedir?

Alfirk

Kilopat
Merhaba arkadaşlar oyuna yeni başladım daha önce Mobil Emülatör oynuyordum onu bıraktım. Tam sürüme geçtim fakat anlamadığım ayarlar var çok yardım ettiniz teşekkür ederim buna da yardımcı olursanız sevinirim.

Dikey hassasiyet çarpanı hassasiyet ayarı nedir, ne işe yarar arkadaşlar?
Yüksek olması mı iyidir düşük olması mı? Tam olarak nedir ne işe yarar?
Genel hassasiyet gibi bir şey midir?

Çözüm
Bu ayar Sekmeyi ayarlar genelde Mithrain,Rammus53,WTCN gibi yayıncılar bu ayarları değiştirerek sekmeyi ayarlarlar.
Mouseyi yukarı aşağı hareket ettirdiğiniz zaman çıkan hassasiyete Dikey Hassasiyet Çarpanı diyorlar.
Bildiğim kadarıyla yukarı aşağıya yaptığınız mouse hareketlerinin hızını arttırıyor veya azaltıyor. Genel hassasiyet hepsini aynı anda arttırır ama oradaki dikey hassasiyet ile yukarı aşağı yaptığın mouse hareketlerinin hızını ayrıca ayarlayabiliyorsun.

Bu ayar Sekmeyi ayarlar genelde Mithrain,Rammus53,WTCN gibi yayıncılar bu ayarları değiştirerek sekmeyi ayarlarlar.
Mouseyi yukarı aşağı hareket ettirdiğiniz zaman çıkan hassasiyete Dikey Hassasiyet Çarpanı diyorlar.

Çözüm
Teşekkür ederim. Aynen öyleymiş bu ayarı yükseltince fareyi çok aşağı çekmeden düzgün kontrollü spray atabiliyorum artık.
Önceden çok zordu çok aşağı çekiyordum fareyi. Şimdi güzel oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı