PUBG Mobile varsayılan hassasiyet ayarı

XATESS

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, PUBG Mobile'de orta hassasiyetlerde oynuyordum. Ayar falan yoktu direk ortadaydı, arkadaşım tüm hassasiyetlerimi bozmuş 2 dakika telefonu vermiştim. Eski hassasiyetlerimi yapamıyorum hiçbir yerde orta hassasiyetlerin ayarları yok. Yardımcı olur musunuz? Varsayılan PUBG Mobile orta hassasiyet ayarlarını atabilir misiniz?

mesajı düzenliyorum hassasiyet bölümünnde en üstte genel hassasiyet var ordan ortayı seçebilirsin

1.jpg
3.jpg
2.jpg

Hem laptopta hem de telefonda bu ayarları kullanıyorum. Deneyebilirsin.

Çok teşekkürler. İşe yaradı, fakat ekrana dokunmadığım halde titriyor havaya bakıyor. Onun içinde çözüm var mıdır?
Yaptığın hassasiyet ayarları, kendi hissiyatım için ayarladığım ayarlar. Antrenman Modunda deneyerek düzeltebilirsin sorununu. Ya da belki de telefonun terlemiştir, birden fazla dokunma hissettiğinden titreme yapıyor olabilir. Telefonun ekranını bir güzel temizleyin. Şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar.

Yaptığın hassasiyet ayarları, kendi hissiyatım için ayarladığım ayarlar. Antrenman Modunda deneyerek düzeltebilirsin sorununu. Ya da belki de telefonun terlemiştir, birden fazla dokunma hissettiğinden titreme yapıyor olabilir. Telefonun ekranını bir güzel temizleyin. Şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar.
Reis ambarda nişan alıyorum adama doğru hareket ettiriyorum oluyor, klasik giriyorum dürbün açtığım yerde kalıyor oynamıyor. Dürbünü kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorum onu yapana kadar ölmüş oluyorum.Bu konuda bilgin var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı