Çözüldü PUBG DirectX Runtime Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Dün gece PUBG Lite'yi kurdum fakat şöyle bir sorun oldu, kurduktan sonra "başlat butonuna" bastığım da fotoğraftaki gibi "DirectX Runtime" hatası aldım, hala daha çözemedim.

Screenshot_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu uygulamayı yüklemeyi denediniz mi?

Bu uygulamayı yüklemeyi denediniz mi?
Evet denedim, faydası olmadı.

Rapor paylaşın.

Hocam aynı sorun bende var bir türlü çözemiyorum. Güncellemeler vs. her şey i denedim.

Rapor paylaşın.

Process monitör ü kullanarak buna ulaştım tam aşina değilim programa hata yaptıysam düzelteyim

Process monitör paylaşımı

Directx runtime hatası

Son düzenleme:
Hocam aynı sorun bende var bir türlü çözemiyorum. Güncellemeler vs. her şey i denedim.

Bu konunun baya bir derinine indim ve internetten bunu indirdim. Buraya kendim upload ettim bunu bir dener misin ? bende işe yaradı.

DirectX 12 : İndir DirectX rar
Aynı sorunu bende yaşıyorum.Evet'e tıkladığımda " ue4 prerequisites (x64) setup " kurulum ekranı geliyor. Ne yapmalıyım ?

Bu konunun baya bir derinine indim ve internetten bunu indirdim. Buraya kendim upload ettim bunu bir dener misin ? bende işe yaradı.

DirectX 12 : İndir DirectX rar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı