Çözüldü PUBG donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alperen0

Kilopat
Daha fazla  
Steam PUBG oynarken oyun donup kalıyor. Ekran kartım 82 derecelere ulaşıyor ama bu hep böyleydi ve son hafta olmaya başladı. Sadece PUBG PC'de oluyor CS, PUBG Lite, Rocket League gibi oyunlarda olmuyor.

Çözüm
Bugün yaklaşık 2 saat aralıksız oynadım hiç bir sorun çıkmadı. Kendi kendine çözüldü sanırım.
Güç planını değiştirince sorun çözüldü.
Sürücüleri güncelle, bilgisayarını temizlemeyi dene(%temp% vs. dosyaları silerek.), termal macun yenilemeyi dene ve kasa tozları falan al. Olmaz ise yeniden dön.
Sürücüler güncel şuan. Bilgisayarı da daha sabah temizledim. 1.5 aylık bilgisayarda termal macun yenileme gereksinimi olduğunu düşünmüyorum. Sistem: 1650 Super, R3 3100, 8 GB Apacer Panther RAM, 240 GB Apacer Panther AS340 SSD.

MSI Afterburner OSD ile bize sıcaklık değerleri gibi bilgileri atabilir misiniz? Ona göre bir şey söyleyebiliriz. Sadece donuyor demek yetmez bunu bir de başka boyutu var.
Sürücüler güncel şuan. Bilgisayarı da daha sabah temizledim. 1.5 aylık bilgisayarda termal macun yenileme gereksinimi olduğunu düşünmüyorum.

Haklısınız. Termal macun gerekmez 1.5 ayda.

MSI Afterburner OSD ile bize sıcaklık değerleri gibi bilgileri atabilir misiniz? Ona göre bir şey söyleyebiliriz. Sadece donuyor demek yetmez bunu bir de başka boyutu var.
1607093312593.png

Bu ekran görüntüsünden yaklaşık 10 dakika sonra dondu.

Yeni konular

Geri
Yukarı