PUBG Dürbün Yaklaştırma Nasıl Yapılır?

Daha fazla  
Twitch'te yayın izlerken farkettim. Yayıncılar Red Dot, x8 gibi dürbünleri yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyor. Bunun kontrolleri nedir? Nasıl yapıyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitch'te yayın izlerken farkettim. Yayıncılar Red Dot, x8 gibi dürbünleri yakınlaştırıp uzaklaştırabiliyor. Bunun kontrolleri nedir? Nasıl yapıyoruz?

8x te dürbünü açtıktan sonra yuvarlak tuşu ile zoom yapabilirsin.
Red dot'ta ise "Shift" tuşuna basılı tutarak hem nefesini tutarsın (daha iyi aim alırsın) hemde zoom olur.

Red dot'ta ise "Shift" tuşuna basılı tutarak hem nefesini tutarsın (daha iyi aim alırsın) hemde zoom olur.
Peki bir şey sormak istiyorum holo da shifte basınca mı daha fazla yakınlaştırır reddotta mı yoksa yakınlaştırma değerleri aynı mı?
Öğrendim.Teşekkürler.
Peki bir şey sormak istiyorum holo da shifte basınca mı daha fazla yakınlaştırır reddotta mı yoksa yakınlaştırma değerleri aynı mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı